pá 4.6.2021
Aktuální zprávy

Fotbalové slavnosti v Ostravě!

Již za necelé dva týdny se rozběhne fotbalové EURO, které o měsíc později dekoruje čerstvé evropské šampiony. Na fotbalovém svátku nebude chybět ani česká fotbalová reprezentace, kterou v základní skupině čekají souboje se Skotskem, Chorvatskem a Anglií. Ještě před výkopem prvního duelu však čeští fanoušci dostanou možnost naladit se na slavnostní notu prostřednictvím FOTBALOVÝCH SLAVNOSTÍ. Ty zavítají také do Ostravy, proběhnou v úterý 8. června od 15 hodin na Městském stadionu ve Vítkovicích.

Ve třech českých největších městech si sportovní nadšenci budou moci užít jednodenní akce, které v rámci aktuálně platných pravidel umožní užít si fanouškovskou atmosféru v čele s živým promítáním vybraných fotbalových zápasů na velkoplošné obrazovce. V pátek 4. června je na programu fotbalová lahůdka v podobě přípravného zápasu Itálie vs. Česko, v neděli 6. června mohou fanoušci v Brně zhlédnout duel českých soupeřů ve skupině z Anglie proti Rumunsku a posledním přípravným utkáním před startem šampionátu bude úterní zápas Česko vs. Albánie promítaný na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Vstup bude pro všechny ZDARMA.

Na místě bude na všech akcích k dispozici zahrádka s nabídkou občerstvení, pódium s profesionálním moderátorem, soutěže o hodnotné a ceny a v oddělené sekci pak možnost individuálních sportovních aktivit pro malé i velké sportovní nadšence. Jejich využití bude také zcela ZDARMA. Návštěvníci areálu se tak budou moci těšit například na následující aktivity:

  • ·vědomostní kvíz
  • ·měření rychlosti střelby
  • ·střelba na přesnost
  • ·fotbalové šipky
  • ·fotbalová aréna s unikátním zapojením LED panelů na vyzkoušení postřehu
  • ·fotbalová klec s možností nácviků sportovních dovedností

„Jsme rádi, že nám fanoušci budou moct držet palce alespoň na dálku. Proti Itálii a Albánii se budeme chtít prezentovat dobrým výkonem a správně se naladit před samotným startem šampionátu. Pevně věřím, že ve všech třech městech se budou fanoušci době bavit,“ vzkázal fanouškům trenér českého národní týmu Jaroslav Šilhavý.

5
Adam
Jánoš
16
Jan
Laštůvka
18
Tomáš
Zajíc
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
6
Daniel
Tetour
33
Ondřej
Kukučka
77
Gigli
Ndefe
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
11
Nemanja
Kuzmanović
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin
7
Ondřej
Chvěja
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta