FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Fortuna střelnice míří do Ostravy

01.11.2018 | Redakce

V sobotu do Ostravy zavítá plzeňská Viktoria. Pro fanoušky se před zápasem chystá lákadlo v podobě zpestření fotbalového odpoledne. Před stadion totiž dorazí dvě hodiny před zápasem Fortuna fotbalová střelnice.

O co jde? Fortuna se svým zábavným programem objíždí stadiony po celé České republice a tentokrát zamíří do Ostravy na zápas Baníku. Fortuna si pro fanoušky kromě zábavné fotbalové střelnice přichystala také spoustu cen. Stačí sestavit tým o 2-10 hráčích a dostavit se ke střelnici.

Úkolem fanoušků je na fotbalové střelnici za jednu minutu nastřílet co nejvíce gólů. Není to ovšem tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. V bráně totiž stojí brankář Honza Bartulík, ale hlavně, hráči si v týmu musí míč nahazovat o trampolínu a trefovat jej z voleje, aby byl pokus platný.

Vyzkoušeli si to i hráči Baníku. V nádherném prostředí Dolních Vítkovic se na Fortuna fotbalové střelnici předvedli Martin Šindelář, Viktor Budinský, Filip Kaloč, Ondřej Šašinka a Lukáš Pazdera. Kluci se nakonec zastavili na počtu osmi branek, a to za brankářem zazvonila i branková konstrukce.

Přijďte v sobotu před stadion o něco dříve a vyzkoušejte si střelnici na vlastní kůži. Hlavní cenou je poukaz do fanshopu Baníku Ostrava na 10 tisíc korun. Ukažme zbytku ligy, že v Ostravě to umíme s míčem nejlépe! Fotbalová střelnice startuje v sobotu ve 13:00.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA