st 21.7.2021
Aktuální zprávy

Fortuna novým partnerem Baníku

FORTUNA se vrací do Baníku. Sázková společnost a klub se dohodli na podmínkách obchodní spolupráce a FORTUNA krátce před zahájením nové sezony rozšiřuje portfolio hlavních partnerů Baníku.

„Fortuna je tradiční česká značka, která se v českém fotbalovém prostředí pohybuje řadu let, konečně není to tak dávno, kdy i naši hráči nosili její logo na dresech. Jsme velmi rádi, že vedle spolupráce na úrovni LFA jsme po uzavření nového kontraktu v užším kontaktu. Díky koncentraci na fanoušky a aktivnímu pojetí sponzoringu, který Fortuna praktikuje, příznivcům Baníku v brzy představíme společné aktivity, ať už na sociálních sítích, tak i přímo na stadionu,“ říká majitel FC Baník Ostrava Václav Brabec.

Není v Česku mnoho klubů, a to napříč všemi sporty, které by byly v rámci svého regionu, takovým fenoménem, jakým je Baník Ostrava. Sponzoringem FORTUNA:LIGY jsme si definovali základní rámec spolupráce. V případě určité skupiny klubů, do které Baníku rozhodně patří, jsme se ale rozhodli jít do většího detailu. Do Baníku se vracíme v symbolické době, kdy klub slaví 100 let od svého založení. Chceme, aby se fotbal v Ostravě dále posouval, chceme být u toho, až bude domácí stadion našlapaný až po střechu a budeme se podílet na interakci, kterou klub se svými fantastickými fanoušky rozvíjí,“ doplnil David Vaněk, generální ředitel Fortuny.

Fortuna bude nově zaujímat pozici jednoho z hlavních partnerů klubu, smluvní detaily po vzájemné dohodě obou stran nebudou zveřejněny. Na úvod spolupráce budou mít fanoušci klubu možnost získat unikátní dárky od samotných hráčů, na stadionu také vznikne speciální baníkovská pobočka. Noví klienti z řad fanoušků mají při registraci přes tento odkaz navíc bonus 1300 korun na sázení. 

1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
29
Ladislav
Takács
16
Jan
Laštůvka
7
Karel
Pojezný
13
Daniel
Smékal
32
Lukáš
Budínský
3
Muhammed
Sanneh
6
Daniel
Tetour
77
Gigli
Ndefe
19
David
Lischka
17
Michal
Frydrych
20
Jakub
Pokorný
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
4
Martin
Chlumecký
33
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
30
Jiří
Letáček
14
Petr
Jaroň
26
Muhamed
Tijani