FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Filip Kaša v ideálním týmu turnaje v Toulonu

31.05.2016 | Redakce

Kvalitní výkony české reprezentační dvacítky na prestižním turnaji Festival International Espoirs ve francouzském Toulonu jdou ruku v ruce i s individuálním oceněním některých členů výběru trenérů Pavla Hoftycha a Pavla Malury. Stoper Baníku Filip Kaša byl na sledovaném setkání předních týmů světa vybrán do ideální jedenáctky turnaje.

Toulonský turnaj, kterým v minulosti prošla řada slavných jmen fotbalového světa, zakončil český výběr v silné konkurenci na čtvrtém místě. Dvaadvacetiletý zadák Baníku si navíc svými výkony vysloužil místo v ideální sestavě a podle direktoriátu „byl pilířem české defenzívy“.

„Filip patří k hráčům, na kterých bychom chtěli Baník stavět. Je místní, je odchovanec, ke klubu má vztah. Proto s ním jednáme o prodloužení smlouvy a máme velký zájem na tom, aby zůstal,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Ideální tým turnaje: Pereira – Confais (Fr./Troyes), Kaša, Chambers (Angl./Arsenal), Henrique (Port./Pacos Ferreira) – Chalobah (Ang./Chelsea), Konaté (Fr./Auxerre), Diaz (Parag./Cerro Porteño), Loftus-Cheek (Ang./Chelsea), Sýkora (Liberec) – Guirassy (Fr./Lille).

Foto: FAČR

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA