út 24.1.2023
A-tým

Filip Kaloč prodloužil smlouvu

Kapitán reprezentační jednadvacítky spojuje i svou další budoucnost s Baníkem. Filip Kaloč dnes na Bazalech podepsal novou smlouvu na tři a půl roku.

Ostravský odchovanec, který už má ve svých dvaadvaceti letech na svém kontě osmdesát ligových startů za Baník a jeden výstavní gól v památném utkání proti Slavii, si dnes s Luďkem Mikloškem plácl na novou dlouholetou spolupráci.

„Jsme rádi, že jsme to dotáhli. Filip patří k hráčům nastupující generace a na svůj věk už má i poměrně dost ligových a reprezentačních zkušeností. Věříme, že dále poroste a vypracuje se v jeden z pilířů Baníku,“ řekl Luděk Mikloško.

Rodák z Ostravy v uplynulém kvalifikačním cyklu dovedl reprezentační jednadvacítku na mistrovství Evropy v Gruzii a Rumunsku, které se uskuteční na přelomu června a července. Ale teď myslí na úspěšný start do jarní části, do níž už nastoupí s dlouhodobým kontraktem v kapse.

„Těší mě, že jsme se dohodli a já můžu pokračovat v Baníku. Jako kluk jsem snil o tom, že budu za Baník hrávat ligu, což se mi splnilo, a teď bych rád s mužstvem dosáhl i na nějaký týmový úspěch. Nikdo si ho tolik nezaslouží jako naši fanoušci,“ řekl Filip Kaloč.

Zápasy

23.
neděle
června
15:00
Líšeň VS Baník
Přátelská utkání
26.
středa
června
16:00
Baník VS Žilina
Přátelská utkání

Další články