st 21.6.2023
Aktuální zprávy

Fanshop se stěhuje na stadion

Oficiální Fanshop FC Baník Ostrava se plnohodnotně vrátí do prostor na městském stadionu. Znamená to, že bude otevřen nejen v rámci každého domácího ligového utkání Baníku, jak tomu bylo dosud, ale bude běžně v provozu každý pracovní den. Fanshop v prostorách OC Forum Nová Karolina bude 30. června uzavřen.

Fanshop FCB v prostorách městského stadionu bude znovu uveden do maximálního provozu. Otevřen bude po skončení mítinku Zlatá tretra, který se na stadionu koná 27. června.

„K přestěhování fanshopu z Karoliny zpět do prostor městského stadionu se klub rozhodl z důvodu zefektivnění fungování jeho provozu. Jsme si vědomi, že to některým fanouškům může přinést změnu v návycích, ale věříme, že si fanoušci brzy zvyknou a najdou si cestu do staronových prostor,“ uvedl tiskový mluvčí FC Baník Ostrava Marek Lorenc.

Přesnou provozní dobu fanshopu klub fanouškům včas oznámí, stejně tak včas upřesní změny, týkající se prodeje permanentek v souvislosti se stěhováním fanshopu z OC Forum Nová Karolina na městský stadion.

55
Artur
Musák
95
Daniel
Holzer
28
Filip
Kubala
4
Christ
Tiéhi
21
Michal
Kohút
29
Jakub
Pira
19
David
Lischka
77
Ladislav
Almási
2
Marek
Havran
6
Karel
Pojezný
8
Christian
Frýdek
5
Jiří
Boula
31
Alexander
Munksgaard
17
Michal
Frydrych
80
Ondřej
Kričfaluši
30
Dominik
Holec
18
David
Planka
1
Viktor
Budinský
25
Dennis
Owusu
37
Matěj
Chaluš
44
Eldar
Šehić
66
Matúš
Rusnák
11
David
Látal
15
Patrick
Kpozo
9
David
Buchta
22
Tomáš
Zlatohlávek
20
Srdjan
Plavšić