po 15.10.2018
Aktuální zprávy

Fanshop nabízí novou podzimní kolekci!

Atraktivní podzimní kolekci nabízí Baník Ostrava ve svém fanshopu na městském stadionu, a také v e-shopu. Mikiny, sportovní vycházkové zboží a další nový zajímavý sortiment, to vše je nyní nově v nabídce Fanshopu Baníku Ostrava!

"Jedná se o širokou podzimní nabídku," uvedl Martin Bojda, manažer fanshopu. "Na četná přání našich fanoušků jsme do ní zařadili i vycházkové oblečení značky Adidas, které nyní užívají hráči A-týmu," sdělil Martin Bojda s dodatkem, že v aktuální nabídce fanshopu jsou i aktuální černé dresy, v nichž Baník poprvé nastoupil v zápase v Mladé Boleslavi.

Fanshop navíc chystá pro všechny zájemce novou službu. V den utkání s Karvinou si fanoušci budou moci na dresy zakoupené ve fanshopu nechat nažehlit jakoukoliv jmenovku. "Fanoušci, kteří s tímto požadavkem před utkáním přijdou a dres si zakoupí, nebo zakoupený dres přinesou, jej ve fanshopu ponechají a po utkání si jej budou moci i s nažehlenou jmenovkou vyzvednout. Počítáme s tím, že tato služba po utkání s Karvinou v trvalé nabídce nabídce fanshopu zůstane," dodal Martin Bojda.


77
Gigli
Ndefe
19
David
Lischka
6
Daniel
Tetour
21
Jiří
Klíma
30
Viktor
Budinský
50
Ubong
Ekpai
20
Jakub
Pokorný
5
Jiří
Boula
29
Ladislav
Takács
7
Šimon
Falta
23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
14
Petr
Jaroň
25
Jiří
Fleišman
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
10
Matěj
Šín
12
Radovan
Murin
99
Ladislav
Almási
32
Lukáš
Budínský
39
Dominik
Janošek
24
Jan
Juroška
4
Martin
Chlumecký
22
Filip
Kaloč