po 15.10.2018
Aktuální zprávy

Fanshop nabízí novou podzimní kolekci!

Atraktivní podzimní kolekci nabízí Baník Ostrava ve svém fanshopu na městském stadionu, a také v e-shopu. Mikiny, sportovní vycházkové zboží a další nový zajímavý sortiment, to vše je nyní nově v nabídce Fanshopu Baníku Ostrava!

"Jedná se o širokou podzimní nabídku," uvedl Martin Bojda, manažer fanshopu. "Na četná přání našich fanoušků jsme do ní zařadili i vycházkové oblečení značky Adidas, které nyní užívají hráči A-týmu," sdělil Martin Bojda s dodatkem, že v aktuální nabídce fanshopu jsou i aktuální černé dresy, v nichž Baník poprvé nastoupil v zápase v Mladé Boleslavi.

Fanshop navíc chystá pro všechny zájemce novou službu. V den utkání s Karvinou si fanoušci budou moci na dresy zakoupené ve fanshopu nechat nažehlit jakoukoliv jmenovku. "Fanoušci, kteří s tímto požadavkem před utkáním přijdou a dres si zakoupí, nebo zakoupený dres přinesou, jej ve fanshopu ponechají a po utkání si jej budou moci i s nažehlenou jmenovkou vyzvednout. Počítáme s tím, že tato služba po utkání s Karvinou v trvalé nabídce nabídce fanshopu zůstane," dodal Martin Bojda.


96
Eneo
Bitri
5
Jiří
Boula
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
7
Karel
Pojezný
1
Martin
Hrubý
26
Muhamed
Tijani
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
6
Daniel
Tetour
8
Srdjan
Plavšić
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
29
Ladislav
Takács
33
Eldar
Šehić
16
Jan
Laštůvka
30
Jiří
Letáček
14
Petr
Jaroň
11
Nemanja
Kuzmanović
18
Robert
Mišković
13
Daniel
Smékal
19
David
Lischka
9
David
Buchta
10
Matěj
Šín
3
Muhammed
Sanneh
24
Jan
Juroška
99
Ladislav
Almási
17
Michal
Frydrych