FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Fanshop Baníku spustil modernizovaný e-shop

29.08.2017 | Redakce

Baník Ostrava spustil oficiální internetový obchod, který je plně ve vlastnictví klubu. Fanshop najdete na Bazalech v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin. Zboží můžete objednávat přes e-shop, prostřednictvím stránky fanshopfcb.cz a balíček si nechat doručit až domů.

Vybírat můžete z bohaté kategorie produktů od dresů, přes klubovou módu, potřeb pro domácnost, suvenýry, školních potřeb po autodoplňky a tiskoviny. E-shop obsahuje standardní nákupní košík a velkou výhodou je jeho zrychlená podoba. Nákupní stránky jsou plně optimalizovány pro mobilní telefony a tablety. Obsluha je velmi jednoduchá, objednávka může být vyřízena pomocí několika jednoduchých kliknutí.

Modernizace internetového obchodu vznikla na přání samotných fanoušků. Nynější řešení reaguje především na jejich potřeby a nabízí možnosti snadného nákupu. Na jeho vývoji budeme i nadále neúnavně pracovat a dále naslouchat potřebám našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšíření služeb například o dopravu zdarma nebo věrnostní program.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA