čt 19.3.2020
Aktuální zprávy

E-shop funguje dál, využijte doručení přes GLS

Bezpečnostní opatření vlády s sebou přinášejí i určitá omezení při nákupu v oficiálním baníkovském e-shopu. Jedním z dopadů je nutnost uzavření kontaktního místa pro osobní vyzvednutí objednaného zboží. Baník doporučuje, jak situaci řešit.

Baník si proto s ohledem na zvýšená hygienická opatření, která vstoupila v platnost v minulých dnech, dovoluje zákazníkům doporučit při nákupu způsob doručení přes GLS s platbou předem.

Jinak se na provozu e-shopu momentálně nic nemění a všechny produkty jsou zákazníkům dostupné čtyřiadvacet hodin denně. Zboží však aktuálně nelze odebrat osobně! Pokud si někdo přesto zvolí možnost osobního odběru, je nutné upozornit, že výdejní místo bude otevřeno a zboží připraveno k vyzvednutí až po zmírnění současných restrikcí.

“Jsme si vědomi, že pro někoho, kdo je zvyklý si věci odebírat osobně, to může být komplikující. Ale musíme respektovat nařízení a primárně pro nás všechny by měla být na prvním místě ochrana zdraví zaměstnanců i zákazníků. Proto předem děkujeme za pochopení a vstřícnost,” uvedl manažer fanshopu Martin Bojda.

24
Jan
Juroška
12
Radovan
Murin
7
Šimon
Falta
11
Nemanja
Kuzmanović
9
David
Buchta
39
Dominik
Janošek
29
Ladislav
Takács
20
Jakub
Pokorný
99
Ladislav
Almási
14
Petr
Jaroň
30
Viktor
Budinský
5
Jiří
Boula
32
Lukáš
Budínský
6
Daniel
Tetour
10
Matěj
Šín
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
16
Jan
Laštůvka
19
David
Lischka
4
Martin
Chlumecký
25
Jiří
Fleišman
50
Ubong
Ekpai