FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

E-shop funguje dál, využijte doručení přes GLS

19.03.2020 | Redakce

Bezpečnostní opatření vlády s sebou přinášejí i určitá omezení při nákupu v oficiálním baníkovském e-shopu. Jedním z dopadů je nutnost uzavření kontaktního místa pro osobní vyzvednutí objednaného zboží. Baník doporučuje, jak situaci řešit.

Baník si proto s ohledem na zvýšená hygienická opatření, která vstoupila v platnost v minulých dnech, dovoluje zákazníkům doporučit při nákupu způsob doručení přes GLS s platbou předem.

Jinak se na provozu e-shopu momentálně nic nemění a všechny produkty jsou zákazníkům dostupné čtyřiadvacet hodin denně. Zboží však aktuálně nelze odebrat osobně! Pokud si někdo přesto zvolí možnost osobního odběru, je nutné upozornit, že výdejní místo bude otevřeno a zboží připraveno k vyzvednutí až po zmírnění současných restrikcí.

“Jsme si vědomi, že pro někoho, kdo je zvyklý si věci odebírat osobně, to může být komplikující. Ale musíme respektovat nařízení a primárně pro nás všechny by měla být na prvním místě ochrana zdraví zaměstnanců i zákazníků. Proto předem děkujeme za pochopení a vstřícnost,” uvedl manažer fanshopu Martin Bojda.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA