st 10.8.2022
Aktuální zprávy

Duel se Zlínem s posíleným servisem

Tři dny zbývají do výkopu druhého domácího utkání Baníku v této sezoně. Zápas Baník - Zlín má výkop v sobotu 13. srpna v 16 hodin na městském stadionu. Fanoušci se mohou těšit na další zkvalitnění služeb na stadionu.

"Chceme jít neustálému zkvalitňování služeb na stadionu, zejména, pokud se týká občerstvení, stále více naproti," řekl na začátku sezony marketingový manažer Baníku Jan Krejčíček a fanoušek to pocítí i v sobotu v průběhu utkání se Zlínem. Na všech tribunách bude znovu zajištěn roznos piva přímo do ochozů. To je novinka, kterou Baník vyzkoušel během zápasu s Olomoucí a hodlá v ní pokračovat.

Ve spolupráci s dlouholetými partnery klubu, konkrétně restaurací Imrvére, Slezskou P.U.O.R. a Chachar catering, se podařilo domluvit další rozšíření kapacit a sortimentu.

Za tribunou A bude nově postaven jeden foodtruck a jeden beertruck. Nabídka foodtrucku bude velice pestrá. Od domácí škvarkové a tvarůžkové pomazánky s chlebem, přes beskydskou klobásu, kyselici s bramborem a uzeným masem po belgické hranolky s kuřecím gyrosem.

Za tribunou B bude opět umístěn beerjet, který se nám podařilo dojednat pro většinu domácích zápasů. Do nabízeného sortimentu za tribunou B přibude taky čepovaná Kofola a Vinea.

Za tribunou D budou opět dva posilující stánky s výčepy, které tam mohli fanoušci poprvé využít během utkání proti Celtiku.

0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Jiří
Klíma
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Markovič
0
David
Lischka
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Samuel
Grygar
0
Karel
Pojezný
0
Tomáš
Rigo
0
Matěj
Šín
0
Abdullahi
Tanko
0
Filip
Kubala
0
Patrick
Kpozo
0
Jan
Juroška
0
Jiří
Letáček
0
Jiří
Boula
0
Eldar
Šehić