st 10.8.2022
Aktuální zprávy

Duel se Zlínem s posíleným servisem

Tři dny zbývají do výkopu druhého domácího utkání Baníku v této sezoně. Zápas Baník - Zlín má výkop v sobotu 13. srpna v 16 hodin na městském stadionu. Fanoušci se mohou těšit na další zkvalitnění služeb na stadionu.

"Chceme jít neustálému zkvalitňování služeb na stadionu, zejména, pokud se týká občerstvení, stále více naproti," řekl na začátku sezony marketingový manažer Baníku Jan Krejčíček a fanoušek to pocítí i v sobotu v průběhu utkání se Zlínem. Na všech tribunách bude znovu zajištěn roznos piva přímo do ochozů. To je novinka, kterou Baník vyzkoušel během zápasu s Olomoucí a hodlá v ní pokračovat.

Ve spolupráci s dlouholetými partnery klubu, konkrétně restaurací Imrvére, Slezskou P.U.O.R. a Chachar catering, se podařilo domluvit další rozšíření kapacit a sortimentu.

Za tribunou A bude nově postaven jeden foodtruck a jeden beertruck. Nabídka foodtrucku bude velice pestrá. Od domácí škvarkové a tvarůžkové pomazánky s chlebem, přes beskydskou klobásu, kyselici s bramborem a uzeným masem po belgické hranolky s kuřecím gyrosem.

Za tribunou B bude opět umístěn beerjet, který se nám podařilo dojednat pro většinu domácích zápasů. Do nabízeného sortimentu za tribunou B přibude taky čepovaná Kofola a Vinea.

Za tribunou D budou opět dva posilující stánky s výčepy, které tam mohli fanoušci poprvé využít během utkání proti Celtiku.

14
Petr
Jaroň
33
Eldar
Šehić
25
Jiří
Fleišman
23
Jaroslav
Svozil
19
David
Lischka
13
Daniel
Smékal
29
Ladislav
Takács
77
Gigli
Ndefe
7
Karel
Pojezný
26
Muhamed
Tijani
30
Jiří
Letáček
16
Jan
Laštůvka
18
Robert
Mišković
3
Muhammed
Sanneh
9
David
Buchta
6
Daniel
Tetour
1
Martin
Hrubý
22
Filip
Kaloč
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
17
Michal
Frydrych