st 17.4.2024
Aktuální zprávy

Doprodej lístků skončil, sektor je plný

AKTUALIZOVÁNO 18:10 | Poslední část lístků pro fanoušky Baníku na zápas na Spartě našla ve středečním doprodeji rychle své majitele. Hostující sektor je tak vyprodán, žádné další vstupenky už nebudou k dispozici.

Prvních 700 lístků bylo vzápětí pryč: 550 přerozdělili ve svých řadách, fanklubech a aktivních skupinách Chachaři, po dalších 150 vstupenkách se v předprodeji ve fanshopu v pondělí ráno jen zaprášilo.

Poslední část dnes šla do prodeje elektronickou cestou, aby šanci na zakoupení měli také přespolní fanoušci Baníku, kteří to do Ostravy mají daleko a nemají jinou možnost, jak se ke vstupenkám dostat.

Baník od Sparty na utkání obdržel 970 kusů vstupenek, což je aktuální kapacita hostujícího sektoru na Letné.

23
Martin
Jedlička
15
Václav
Jurečka
37
Matěj
Chaluš
11
David
Látal
19
Filip
Šancl
6
Karel
Pojezný
1
Viktor
Budinský
20
Pablo
Ortiz
80
Ondřej
Kričfaluši
77
Ladislav
Almási
2
Marek
Havran
25
Dennis
Owusu
3
Hamidou
Kante
12
Abdallah
Gning
99
Vlasij
Siňavskij
9
David
Buchta
21
Michal
Kohút
29
Jakub
Pira
95
Daniel
Holzer
26
Lauri
Laine
17
Michal
Frydrych
66
Matúš
Rusnák
18
David
Planka
5
Jiří
Boula
55
Artur
Musák
24
Martin
Hrubý
28
Filip
Kubala
10
Srdjan
Plavšić