út 16.4.2019
Aktuální zprávy

Lístky na derby se doprodávají od středy

Poslední lístky na slezské derby jsou znovu v prodeji od středečního rána. Jediným prodejním místem je Fanshop na Městském stadionu, nikde jinde ani online prodej neprobíhá.

Od středečních 9:00 šly  do prodeje ve Fanshopu FCB na Městském stadionu nevyužité předtištěné rezervace obchodních partnerů klubu. 

Jde řádově o stovky kusů vstupenek. Jediným prodejním místem je Fanshop na Městském stadionu, nikde jinde ani online prodej probíhat nebude. Na vstupenky není možné uplatnit žádnou slevu vyjma vozíčkářů. Pokud by se lístky nevyprodaly během středy a čtvrtku ve fanshopu (v pátek je zavřeno s ohledem na státní svátek), objevily by se vstupenky v den utkání ještě v pokladnách stadionu.

Opět platí omezení v podobě čtyř vstupenek na osobu. Dovolujeme si upozornit, že platby za vstupenky na zápas s Opavou je možné provádět jen v hotovosti.

0
Dominik
Holec
0
David
Buchta
0
Georgios
Kornezos
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
Michal
Kohút
0
Mikuláš
Kubný
0
Samuel
Grygar
0
Matěj
Chaluš
0
Erik
Prekop
0
David
Lischka
0
Alexander
Munksgaard
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
Jiří
Boula
0
Matěj
Šín
0
Patrick
Kpozo
0
Tomáš
Rigo
0
Dennis
Owusu
0
David
Látal
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
Paixao da Silva
Ewerton