st 15.3.2023
Aktuální zprávy

David Oulehla v Baníku končí

Baník mírně mění složení svého realizačního týmu. Končí v něm asistent David Oulehla, jenž z klubu odchází po vzájemné dohodě.

David Oulehla přišel do Baníku v létě spolu s Pavlem Vrbou, zůstal součástí realizačního týmu i po odchodu Pavla Vrby a nástupu Pavla Hapala.

„Nyní za námi David Oulehla přišel a otevřeně nám sdělil, že by se chtěl od léta naplno věnovat trenérské práci v roli hlavního trenéra a že proto v Baníku pro příští sezonu pokračovat nebude. Přání Davida Oulehly samozřejmě respektujeme, ale v takovém případě by jeho pokračování v realizačním týmu nemělo smysl. My potřebujeme, aby se každý člen realizačního týmu stoprocentně koncentroval jen na práci v Baníku. Myšlenky na hledání nového angažmá a na jeho přípravu stoprocentní nasazení neumožňují, proto jsme se dohodli na ukončení spolupráce,“ uvedl Luděk Mikloško, sportovní ředitel Baníku Ostrava. „Davidovi Oulehlovi za práci, kterou v Baníku odvedl, děkujeme. A přejeme mu mnoho štěstí v jeho další práci,“ dodal Luděk Mikloško s tím, že realizační tým dokončí sezonu ve stávající podobě, tedy bez Davida Ouhlehly.

7
Karel
Pojezný
24
Jan
Juroška
37
Matěj
Chaluš
32
Paixao da Silva
Ewerton
5
Jiří
Boula
10
Matěj
Šín
31
Alexander
Munksgaard
13
Samuel
Grygar
17
Michal
Frydrych
66
Matúš
Rusnák
19
David
Lischka
28
Filip
Kubala
33
Erik
Prekop
41
Mikuláš
Kubný
12
Tomáš
Rigo
15
Patrick
Kpozo
6
Michal
Fukala
30
Dominik
Holec
95
Daniel
Holzer
9
David
Buchta