st 15.3.2023
Aktuální zprávy

David Oulehla v Baníku končí

Baník mírně mění složení svého realizačního týmu. Končí v něm asistent David Oulehla, jenž z klubu odchází po vzájemné dohodě.

David Oulehla přišel do Baníku v létě spolu s Pavlem Vrbou, zůstal součástí realizačního týmu i po odchodu Pavla Vrby a nástupu Pavla Hapala.

„Nyní za námi David Oulehla přišel a otevřeně nám sdělil, že by se chtěl od léta naplno věnovat trenérské práci v roli hlavního trenéra a že proto v Baníku pro příští sezonu pokračovat nebude. Přání Davida Oulehly samozřejmě respektujeme, ale v takovém případě by jeho pokračování v realizačním týmu nemělo smysl. My potřebujeme, aby se každý člen realizačního týmu stoprocentně koncentroval jen na práci v Baníku. Myšlenky na hledání nového angažmá a na jeho přípravu stoprocentní nasazení neumožňují, proto jsme se dohodli na ukončení spolupráce,“ uvedl Luděk Mikloško, sportovní ředitel Baníku Ostrava. „Davidovi Oulehlovi za práci, kterou v Baníku odvedl, děkujeme. A přejeme mu mnoho štěstí v jeho další práci,“ dodal Luděk Mikloško s tím, že realizační tým dokončí sezonu ve stávající podobě, tedy bez Davida Ouhlehly.

10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
5
Jiří
Boula
23
Jaroslav
Svozil
18
Robert
Mišković
29
Ladislav
Takács
22
Filip
Kaloč
96
Eneo
Bitri
9
David
Buchta
33
Eldar
Šehić
17
Michal
Frydrych
14
Petr
Jaroň
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
1
Martin
Hrubý
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
99
Ladislav
Almási
26
Muhamed
Tijani
6
Daniel
Tetour
3
Muhammed
Sanneh
30
Jiří
Letáček
13
Daniel
Smékal