po 18.1.2021
A-tým

Daniel Tetour: Měli jsme na tři body

Měl prsty ve dvou velkých šancích. Neprosadil se on, ani jeho spoluhráči, a proto Baník se Spartou v třeskutém mrazu remizoval 0:0.

O náročném terénu

"Věděli jsme že to bude těžší, než když hrajeme v létě. Ale snažili jsme se hrát to svoje, myslím, že jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme žádnou nedali. Na tři body jsme měli."

O šancích

"Tu první jsem Carlosovi dával míč, on to neměl úplně lehké, protože běžel ve sprintu, možná i proto přestřelil. Pak mi tam dával krásný míč pod sebe, ale bohužel jsem to nepropasíroval skrz ty obránce. Škoda. Kdybychom vedli v poločase, tak by ta druhá půle byla snazší."

O velkém mrazu

"Ze začátku to bylo těžší, než jsem se trochu rozdýchal. To dýchání a cit v nohách nebyly úplně optimální. Terén to ovlivnilo asi v tom, že tam byly nepřesnosti, které by na lepším terénu nebyly. Ale jinak to utkání bylo, myslím, solidní na to, jak těžké ty klimatické podmínky byly."

O dohrávce se Slováckem

"Doufám, že už nebude taková hrozná zima. Podle předpovědi se má ale oteplovat. Bude složitější se během dvou dní připravit na další těžké utkání a pak zase na další, protože už v sobotu hrajeme ve Zlíně. Teď ten leden bude náročnější, ale věřím, že se s tím zdárně popereme."

22
Filip
Kaloč
99
Ladislav
Almási
16
Jan
Laštůvka
20
Jakub
Pokorný
32
Lukáš
Budínský
19
David
Lischka
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
30
Viktor
Budinský
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
33
Ondřej
Kukučka
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
7
Ondřej
Chvěja
11
Nemanja
Kuzmanović
4
Yira
Sor
12
Radovan
Murin
17
Muhammed
Sanneh
77
Gigli
Ndefe
9
David
Buchta
23
Jaroslav
Svozil
66
Denis
Granečný
5
Adam
Jánoš
13
Roman
Potočný
8
Jaroslav
Harušťák