po 18.1.2021
A-tým

Daniel Tetour: Měli jsme na tři body

Měl prsty ve dvou velkých šancích. Neprosadil se on, ani jeho spoluhráči, a proto Baník se Spartou v třeskutém mrazu remizoval 0:0.

O náročném terénu

"Věděli jsme že to bude těžší, než když hrajeme v létě. Ale snažili jsme se hrát to svoje, myslím, že jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme žádnou nedali. Na tři body jsme měli."

O šancích

"Tu první jsem Carlosovi dával míč, on to neměl úplně lehké, protože běžel ve sprintu, možná i proto přestřelil. Pak mi tam dával krásný míč pod sebe, ale bohužel jsem to nepropasíroval skrz ty obránce. Škoda. Kdybychom vedli v poločase, tak by ta druhá půle byla snazší."

O velkém mrazu

"Ze začátku to bylo těžší, než jsem se trochu rozdýchal. To dýchání a cit v nohách nebyly úplně optimální. Terén to ovlivnilo asi v tom, že tam byly nepřesnosti, které by na lepším terénu nebyly. Ale jinak to utkání bylo, myslím, solidní na to, jak těžké ty klimatické podmínky byly."

O dohrávce se Slováckem

"Doufám, že už nebude taková hrozná zima. Podle předpovědi se má ale oteplovat. Bude složitější se během dvou dní připravit na další těžké utkání a pak zase na další, protože už v sobotu hrajeme ve Zlíně. Teď ten leden bude náročnější, ale věřím, že se s tím zdárně popereme."

28
Filip
Kubala
70
David
Fadairo
12
Tomáš
Rigo
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
10
Matěj
Šín
20
Abdullahi
Tanko
26
Filip
Blažek
11
Eldar
Šehić
19
David
Lischka
1
Martin
Hrubý
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
37
Matej
Madleňák
4
Robert
Mišković
35
Jakub
Markovič
21
Jiří
Klíma
99
Ladislav
Almási
6
Daniel
Tetour
30
Jiří
Letáček
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
24
Jan
Juroška
13
Samuel
Grygar
32
Paixao da Silva
Ewerton
15
Patrick
Kpozo