po 18.1.2021
A-tým

Daniel Tetour: Měli jsme na tři body

Měl prsty ve dvou velkých šancích. Neprosadil se on, ani jeho spoluhráči, a proto Baník se Spartou v třeskutém mrazu remizoval 0:0.

O náročném terénu

"Věděli jsme že to bude těžší, než když hrajeme v létě. Ale snažili jsme se hrát to svoje, myslím, že jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme žádnou nedali. Na tři body jsme měli."

O šancích

"Tu první jsem Carlosovi dával míč, on to neměl úplně lehké, protože běžel ve sprintu, možná i proto přestřelil. Pak mi tam dával krásný míč pod sebe, ale bohužel jsem to nepropasíroval skrz ty obránce. Škoda. Kdybychom vedli v poločase, tak by ta druhá půle byla snazší."

O velkém mrazu

"Ze začátku to bylo těžší, než jsem se trochu rozdýchal. To dýchání a cit v nohách nebyly úplně optimální. Terén to ovlivnilo asi v tom, že tam byly nepřesnosti, které by na lepším terénu nebyly. Ale jinak to utkání bylo, myslím, solidní na to, jak těžké ty klimatické podmínky byly."

O dohrávce se Slováckem

"Doufám, že už nebude taková hrozná zima. Podle předpovědi se má ale oteplovat. Bude složitější se během dvou dní připravit na další těžké utkání a pak zase na další, protože už v sobotu hrajeme ve Zlíně. Teď ten leden bude náročnější, ale věřím, že se s tím zdárně popereme."

23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
12
Radovan
Murin
10
Matěj
Šín
5
Jiří
Boula
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
4
Martin
Chlumecký
11
Nemanja
Kuzmanović
39
Dominik
Janošek
7
Šimon
Falta
6
Daniel
Tetour
99
Ladislav
Almási
20
Jakub
Pokorný
19
David
Lischka
29
Ladislav
Takács
50
Ubong
Ekpai
14
Petr
Jaroň
32
Lukáš
Budínský
77
Gigli
Ndefe
30
Viktor
Budinský
16
Jan
Laštůvka
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma