po 18.1.2021
A-tým

Daniel Tetour: Měli jsme na tři body

Měl prsty ve dvou velkých šancích. Neprosadil se on, ani jeho spoluhráči, a proto Baník se Spartou v třeskutém mrazu remizoval 0:0.

O náročném terénu

"Věděli jsme že to bude těžší, než když hrajeme v létě. Ale snažili jsme se hrát to svoje, myslím, že jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme žádnou nedali. Na tři body jsme měli."

O šancích

"Tu první jsem Carlosovi dával míč, on to neměl úplně lehké, protože běžel ve sprintu, možná i proto přestřelil. Pak mi tam dával krásný míč pod sebe, ale bohužel jsem to nepropasíroval skrz ty obránce. Škoda. Kdybychom vedli v poločase, tak by ta druhá půle byla snazší."

O velkém mrazu

"Ze začátku to bylo těžší, než jsem se trochu rozdýchal. To dýchání a cit v nohách nebyly úplně optimální. Terén to ovlivnilo asi v tom, že tam byly nepřesnosti, které by na lepším terénu nebyly. Ale jinak to utkání bylo, myslím, solidní na to, jak těžké ty klimatické podmínky byly."

O dohrávce se Slováckem

"Doufám, že už nebude taková hrozná zima. Podle předpovědi se má ale oteplovat. Bude složitější se během dvou dní připravit na další těžké utkání a pak zase na další, protože už v sobotu hrajeme ve Zlíně. Teď ten leden bude náročnější, ale věřím, že se s tím zdárně popereme."

99
Ladislav
Almási
7
Karel
Pojezný
33
Eldar
Šehić
19
David
Lischka
3
Muhammed
Sanneh
6
Daniel
Tetour
11
Nemanja
Kuzmanović
13
Daniel
Smékal
29
Ladislav
Takács
14
Petr
Jaroň
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
18
Robert
Mišković
96
Eneo
Bitri
16
Jan
Laštůvka
10
Matěj
Šín
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
8
Srdjan
Plavšić
5
Jiří
Boula
17
Michal
Frydrych
30
Jiří
Letáček
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
1
Martin
Hrubý
26
Muhamed
Tijani
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma