so 2.7.2016
A-tým

Daniel Holzer: Za druhý poločas kluky chválím

Jako správný kapitán šel příkladem. DANIEL HOLZER vyvedl svůj tým v přípravě proti Michalovcům dvěma trefami z třígólové propasti a nesl hlavní zásluhu na tom, že z hrozivě vypadajícího poločasového stavu 0:3 nakonec byla remíza.

Jak hodnotíte zápas?

Rozdělil bych to do dvou částí. První z naší strany ostuda. Všude jsme byli druzí, nehráli jsme agresivně. Přišlo mi to jako takový dorostenecký fotbal. Vzadu jsme vůbec nekomunikovali, z toho vyplynuly všechny gólové situace soupeře. Naopak my jsme vpředu taky minimálně tři tutovky nedali.

Co vás nastartovalo k obratu ve druhém poločase?

Něco jsme si v šatně vyříkali jen hráči mezi sebou, trenéři do kabiny ani nešli. Hlavně jsme chtěli přidat na agresivitě a důrazu. Trenér tam dal druhého útočníka, hru jsme zjednodušili a myslím, že to přineslo ovoce. Hecnuli jsme se a za ten druhý poločaas musím kluky pochválit.

Vy jste dal dva góly, a přestože jse odehrál takřka celé utkání, nejevil jste žádné známky únavy. Náročný program vám neubral síly?

V tom druhém poločasu jsem se já osobně dostal do takového varu, že jsem únavu moc nevnímal. Jel jsem na vůli. Ale ke konci už síla docházela a už to nebylo ono.

Jak se vám po dvou týdnech přípravy mužstvo jeví?

Musíme zapracovat na souhře. Myslím, že to bylo vidět, že nemáme ještě tolik sebevědomí. Abychom si přebírali balony nahoru, pořád se s tím ještě někde točíme. Musí se ale zlepšit všechno. Ale ono to postupně všechno přijde. Je tu dost nových hráčů, chvíli potrvá, než si to všechno sedne.

Zápasy

23.
neděle
června
Líšeň VS Baník
Přátelská utkání
26.
středa
června
16:00
Baník VS Žilina
Přátelská utkání

Další články

0
Michal
Frydrych
0
Filip
Blažek
0
Samuel
Grygar
0
Karel
Pojezný
0
Jan
Juroška
0
Jiří
Klíma
0
Martin
Hrubý
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
David
Buchta
0
Matěj
Šín
0
Jiří
Letáček
0
Patrick
Kpozo
0
Gigli
Ndefe
0
Jakub
Markovič
0
Eldar
Šehić
0
Abdullahi
Tanko
0
Ladislav
Almási
0
Robert
Mišković
0
Jiří
Boula
0
David
Lischka
0
Tomáš
Rigo