so 2.7.2016
A-tým

Daniel Holzer: Za druhý poločas kluky chválím

Jako správný kapitán šel příkladem. DANIEL HOLZER vyvedl svůj tým v přípravě proti Michalovcům dvěma trefami z třígólové propasti a nesl hlavní zásluhu na tom, že z hrozivě vypadajícího poločasového stavu 0:3 nakonec byla remíza.

Jak hodnotíte zápas?

Rozdělil bych to do dvou částí. První z naší strany ostuda. Všude jsme byli druzí, nehráli jsme agresivně. Přišlo mi to jako takový dorostenecký fotbal. Vzadu jsme vůbec nekomunikovali, z toho vyplynuly všechny gólové situace soupeře. Naopak my jsme vpředu taky minimálně tři tutovky nedali.

Co vás nastartovalo k obratu ve druhém poločase?

Něco jsme si v šatně vyříkali jen hráči mezi sebou, trenéři do kabiny ani nešli. Hlavně jsme chtěli přidat na agresivitě a důrazu. Trenér tam dal druhého útočníka, hru jsme zjednodušili a myslím, že to přineslo ovoce. Hecnuli jsme se a za ten druhý poločaas musím kluky pochválit.

Vy jste dal dva góly, a přestože jse odehrál takřka celé utkání, nejevil jste žádné známky únavy. Náročný program vám neubral síly?

V tom druhém poločasu jsem se já osobně dostal do takového varu, že jsem únavu moc nevnímal. Jel jsem na vůli. Ale ke konci už síla docházela a už to nebylo ono.

Jak se vám po dvou týdnech přípravy mužstvo jeví?

Musíme zapracovat na souhře. Myslím, že to bylo vidět, že nemáme ještě tolik sebevědomí. Abychom si přebírali balony nahoru, pořád se s tím ještě někde točíme. Musí se ale zlepšit všechno. Ale ono to postupně všechno přijde. Je tu dost nových hráčů, chvíli potrvá, než si to všechno sedne.

1
Martin
Hrubý
15
Patrick
Kpozo
11
Eldar
Šehić
77
Gigli
Ndefe
37
Matej
Madleňák
12
Tomáš
Rigo
17
Michal
Frydrych
19
David
Lischka
9
David
Buchta
10
Matěj
Šín
99
Ladislav
Almási
29
Ladislav
Takács
21
Jiří
Klíma
70
David
Fadairo
4
Robert
Mišković
30
Jiří
Letáček
28
Filip
Kubala
22
Filip
Kaloč
26
Filip
Blažek
6
Daniel
Tetour
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
24
Jan
Juroška
13
Samuel
Grygar
32
Paixao da Silva
Ewerton
35
Jakub
Markovič
20
Abdullahi
Tanko