so 16.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Výhra k nezaplacení

Mohl to být klíčový souboj o účast ve finálové skupině o titul. Baník ho na domácí půdě zvládl a vítězstvím 2:1 odskočil sedmému Liberci na rozdíl deseti bodů. „Potom co jsme ztratili body na Dukle, to je výhra k nezaplacení,“ radoval se Daniel Holzer.

O utkání

Byl to dneska boj. Liberec hrál velmi dobře, bylo vidět, že mají sebevědomí a chtějí hrát fotbal. My, když jsme to na ně natlačili, tak jsme si šance vytvořili. Myslím, že na šance to bylo vyrovnané utkání, i když si nevybavuji, že by měli nějakou tutovku. My jsme jich měli více. Herně to bylo vyrovnané, možná chtěli více hrát fotbal, ale my jsme to dneska vybojovali a přiblížili jsme se do té šestky.

O přestávce

Kapitán Bary si vzal trochu slovo a něco nám řekl do duše. Pak přišel trenér, taky nám řekl nějaké poznatky. Chtěli jsme zlepšit a mít hlavně vypadlé míče, protože ten Mara nám to tam ovládal ty souboje a měli z toho dobré útočné akce. Když jsme ten druhý poločas zlepšili, tak jsme se do těch šancí zase dostávali my.

O významu utkání

Řekli jsme si to před zápasem, ale zase jsme z toho nebyli nějací vytřepaní. Měli jsme nějaký náskok a teď jsme si ho ještě navýšili, což je super. Na Spartu můžeme jet uvolněnější.

99
Ladislav
Almási
77
Gigli
Ndefe
19
David
Lischka
4
Yira
Sor
8
Jaroslav
Harušťák
5
Adam
Jánoš
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
17
Muhammed
Sanneh
13
Roman
Potočný
66
Denis
Granečný
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
12
Radovan
Murin
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
7
Ondřej
Chvěja
30
Viktor
Budinský
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
24
Jan
Juroška
33
Ondřej
Kukučka
23
Jaroslav
Svozil
32
Lukáš
Budínský