so 16.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Výhra k nezaplacení

Mohl to být klíčový souboj o účast ve finálové skupině o titul. Baník ho na domácí půdě zvládl a vítězstvím 2:1 odskočil sedmému Liberci na rozdíl deseti bodů. „Potom co jsme ztratili body na Dukle, to je výhra k nezaplacení,“ radoval se Daniel Holzer.

O utkání

Byl to dneska boj. Liberec hrál velmi dobře, bylo vidět, že mají sebevědomí a chtějí hrát fotbal. My, když jsme to na ně natlačili, tak jsme si šance vytvořili. Myslím, že na šance to bylo vyrovnané utkání, i když si nevybavuji, že by měli nějakou tutovku. My jsme jich měli více. Herně to bylo vyrovnané, možná chtěli více hrát fotbal, ale my jsme to dneska vybojovali a přiblížili jsme se do té šestky.

O přestávce

Kapitán Bary si vzal trochu slovo a něco nám řekl do duše. Pak přišel trenér, taky nám řekl nějaké poznatky. Chtěli jsme zlepšit a mít hlavně vypadlé míče, protože ten Mara nám to tam ovládal ty souboje a měli z toho dobré útočné akce. Když jsme ten druhý poločas zlepšili, tak jsme se do těch šancí zase dostávali my.

O významu utkání

Řekli jsme si to před zápasem, ale zase jsme z toho nebyli nějací vytřepaní. Měli jsme nějaký náskok a teď jsme si ho ještě navýšili, což je super. Na Spartu můžeme jet uvolněnější.

15
Patrick
Kpozo
20
Abdullahi
Tanko
77
Gigli
Ndefe
10
Matěj
Šín
28
Filip
Kubala
6
Daniel
Tetour
4
Robert
Mišković
70
David
Fadairo
17
Michal
Frydrych
11
Eldar
Šehić
26
Filip
Blažek
12
Tomáš
Rigo
32
Paixao da Silva
Ewerton
5
Jiří
Boula
22
Filip
Kaloč
19
David
Lischka
9
David
Buchta
13
Samuel
Grygar
30
Jiří
Letáček
35
Jakub
Markovič
7
Karel
Pojezný
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
37
Matej
Madleňák
29
Ladislav
Takács
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási