so 16.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Výhra k nezaplacení

Mohl to být klíčový souboj o účast ve finálové skupině o titul. Baník ho na domácí půdě zvládl a vítězstvím 2:1 odskočil sedmému Liberci na rozdíl deseti bodů. „Potom co jsme ztratili body na Dukle, to je výhra k nezaplacení,“ radoval se Daniel Holzer.

O utkání

Byl to dneska boj. Liberec hrál velmi dobře, bylo vidět, že mají sebevědomí a chtějí hrát fotbal. My, když jsme to na ně natlačili, tak jsme si šance vytvořili. Myslím, že na šance to bylo vyrovnané utkání, i když si nevybavuji, že by měli nějakou tutovku. My jsme jich měli více. Herně to bylo vyrovnané, možná chtěli více hrát fotbal, ale my jsme to dneska vybojovali a přiblížili jsme se do té šestky.

O přestávce

Kapitán Bary si vzal trochu slovo a něco nám řekl do duše. Pak přišel trenér, taky nám řekl nějaké poznatky. Chtěli jsme zlepšit a mít hlavně vypadlé míče, protože ten Mara nám to tam ovládal ty souboje a měli z toho dobré útočné akce. Když jsme ten druhý poločas zlepšili, tak jsme se do těch šancí zase dostávali my.

O významu utkání

Řekli jsme si to před zápasem, ale zase jsme z toho nebyli nějací vytřepaní. Měli jsme nějaký náskok a teď jsme si ho ještě navýšili, což je super. Na Spartu můžeme jet uvolněnější.

11
Nemanja
Kuzmanović
9
David
Buchta
99
Ladislav
Almási
24
Jan
Juroška
1
Martin
Hrubý
26
Muhamed
Tijani
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
3
Muhammed
Sanneh
14
Petr
Jaroň
10
Matěj
Šín
8
Srdjan
Plavšić
30
Jiří
Letáček
33
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
23
Jaroslav
Svozil
96
Eneo
Bitri
22
Filip
Kaloč
29
Ladislav
Takács
19
David
Lischka
21
Jiří
Klíma
13
Daniel
Smékal
16
Jan
Laštůvka
7
Karel
Pojezný
18
Robert
Mišković
17
Michal
Frydrych
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour