pá 1.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Je pozitivní, že se neprohrálo

Čtyři zápasy – dvě vítězství, dvě remízy. Baník se z dvanáctidenního soustředění v Manavgatu na turecké rivéře vrátil neporažen. „I když to byla jen příprava, to, že se neprohrálo, je určitě pozitivní. Pro psychiku rozhodně,“ řekl záložník Daniel Holzer.

O utkání s Orenburgem

Rozdělil bych ho na dva poločasy. První poločas byl velmi dobrý. Dobře jsme otáčeli hru. Připravovali jsme se na to, že hrají trojkově vzadu, a když se to otáčelo rychle, dobře jsme se tam dostávali. Bylo to vidět i ve hře. První poločas byl velice kvalitní. Ve druhém poločase oni vyměnili celou jedenáctku a bylo to poznat. Naběhli na nás, my jsme prvních patnáct, dvacet minut nevěděli, kde nám hlava stojí. Docela šťastně jsme za průběh toho druhého poločasu vyhráli. Byly tam tyčky i šance, kdy šli ze strany sami na brankáře, ale naštěstí to Lašty pochytal.

O soustředění

Počasí nám tentokrát bohužel moc nevyšlo. Ale poprali jsme se s tím, a aspoň nás za týden na Dukle snad nemá co překvapit. Ani jeden zápas jsme neprohráli, což je pozitivní. Chceme se naučit být na vítězné vlně a neprohrávat, to je důležité pro hlavu. Na to, jak někdy bylo těžké počasí a třeba hodně foukalo, se to docela zvládlo. Věřím, že jsme připraveni kvalitně na jaro.

30
Viktor
Budinský
99
Ladislav
Almási
13
Roman
Potočný
7
Ondřej
Chvěja
6
Daniel
Tetour
16
Jan
Laštůvka
5
Adam
Jánoš
22
Filip
Kaloč
77
Gigli
Ndefe
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
17
Muhammed
Sanneh
33
Ondřej
Kukučka
25
Jiří
Fleišman
23
Jaroslav
Svozil
21
Jiří
Klíma
11
Nemanja
Kuzmanović
12
Radovan
Murin
32
Lukáš
Budínský
19
David
Lischka
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
4
Yira
Sor
20
Jakub
Pokorný
66
Denis
Granečný
8
Jaroslav
Harušťák