pá 1.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Je pozitivní, že se neprohrálo

Čtyři zápasy – dvě vítězství, dvě remízy. Baník se z dvanáctidenního soustředění v Manavgatu na turecké rivéře vrátil neporažen. „I když to byla jen příprava, to, že se neprohrálo, je určitě pozitivní. Pro psychiku rozhodně,“ řekl záložník Daniel Holzer.

O utkání s Orenburgem

Rozdělil bych ho na dva poločasy. První poločas byl velmi dobrý. Dobře jsme otáčeli hru. Připravovali jsme se na to, že hrají trojkově vzadu, a když se to otáčelo rychle, dobře jsme se tam dostávali. Bylo to vidět i ve hře. První poločas byl velice kvalitní. Ve druhém poločase oni vyměnili celou jedenáctku a bylo to poznat. Naběhli na nás, my jsme prvních patnáct, dvacet minut nevěděli, kde nám hlava stojí. Docela šťastně jsme za průběh toho druhého poločasu vyhráli. Byly tam tyčky i šance, kdy šli ze strany sami na brankáře, ale naštěstí to Lašty pochytal.

O soustředění

Počasí nám tentokrát bohužel moc nevyšlo. Ale poprali jsme se s tím, a aspoň nás za týden na Dukle snad nemá co překvapit. Ani jeden zápas jsme neprohráli, což je pozitivní. Chceme se naučit být na vítězné vlně a neprohrávat, to je důležité pro hlavu. Na to, jak někdy bylo těžké počasí a třeba hodně foukalo, se to docela zvládlo. Věřím, že jsme připraveni kvalitně na jaro.

25
Jiří
Fleišman
3
Muhammed
Sanneh
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
7
Karel
Pojezný
6
Daniel
Tetour
8
Srdjan
Plavšić
21
Jiří
Klíma
11
Nemanja
Kuzmanović
14
Petr
Jaroň
10
Matěj
Šín
13
Daniel
Smékal
17
Michal
Frydrych
16
Jan
Laštůvka
30
Jiří
Letáček
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
26
Muhamed
Tijani
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
33
Eldar
Šehić
22
Filip
Kaloč
29
Ladislav
Takács
96
Eneo
Bitri
18
Robert
Mišković
19
David
Lischka
5
Jiří
Boula