po 24.1.2022
Aktuální zprávy

Chcete obohatit výroční výstavu Baník Expo?

Baník v rámci oslav stého výročí založení klubu připravuje také velkolepou výstavu BANÍK EXPO. Ta by měla být otevřena začátkem května v Dolní oblasti Vítkovic. Klub se snaží, aby expozice byla co nejzajímavější, a proto se obrací také na své fanoušky, kteří by mohli výstavu obohatit.

Jste sběratelem historických fotografií či jiných předmětů, které nějak souvisejí s historií Baníku? Vlastníte nějaký baníkovský artefakt, který by rozhodně neměl scházet na výroční výstavě BANÍK EXPO? Právě na vás se Baník obrací se svou zdvořilou výzvou. Klub se touto formou pokouší oslovit každého fanouška, který je vlastníkem jakékoliv pozoruhodnosti, která souvisí s historií klubu, jenž by byl ochoten Baníku tuto věc, dokument, fotografii či jinou záležitost za účelem vystavení zapůjčit.

Jste-li vlastníkem čehokoliv podobného a jste-li ochoten či ochotna věc, dokument či fotografii Baníku pro výstavu zapůjčit, zašlete prosím fotografii předmětu či dokumentu na adresu: foltinek@fcb.cz. 

Baník za ochotu spolupodílet se touto formou na co nejzajímavější historické expozici v rámci BANÍK EXPO svým fanouškům děkuje.

16
Jan
Laštůvka
30
Viktor
Budinský
14
Petr
Jaroň
12
Radovan
Murin
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
6
Daniel
Tetour
20
Jakub
Pokorný
19
David
Lischka
11
Nemanja
Kuzmanović
39
Dominik
Janošek
7
Šimon
Falta
32
Lukáš
Budínský
25
Jiří
Fleišman
10
Matěj
Šín
77
Gigli
Ndefe
23
Jaroslav
Svozil
4
Martin
Chlumecký
50
Ubong
Ekpai
29
Ladislav
Takács
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč