FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Bohumil Páník: Dobře, že pohár budeme hrát doma

05.04.2019 | Redakce

Před několika dny se spolu s týmem radoval z postupu do pohárového semifinále, teď už trenér Bohumil Páník ví, že si v něm Baník zahraje s Bohemians 1905. Co na to říká, o tom je následující rozhovor.

Co tedy říkáte na výsledek pohárového losu?

Poslední čtyři týmy, které se dostanou v poháru do semifinále, jsou vždycky silné. Pro nás je výborné, že hrajeme doma a že můžeme být na stadionu s našimi fanoušky, kteří určitě zase přijdou v obrovském počtu.

Sledoval jste los v přímém televizním přenosu?

Abych řekl pravdu, pospíchal jsem, abych to viděl naživo v televizi. Pak jsem ale něco řešil, takže jsem to naživo neviděl. Pustil jsem si to ze záznamu, až mi přišla esemeska. 

Je pro vás teď, kdy se tým soustřeďuje na utkání s Teplicemi, výsledek pohárového losu tématem k hovoru s hráči?

Teď to vůbec neřešíme. Ano, vyhodnotíme si teď krátký sestřih z toho pohárového utkání s Libercem, kde si ukážeme, proč byl výkon daleko lepší než třeba v Karviné nebo těch předešlých utkáních. Hráči v tom musí pokračovat. Další pohárové utkání budeme řešit, až ho budeme mít před sebou.

Jaký byl mimochodem před losováním váš tip na soupeře?

Říkal jsem sportovnímu řediteli Markovi Jankulovskému, když do Prahy na losování odjížděl, ať tam vytáhne nějaké pražské mužstvo. (úsměv)

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA