čt 5.3.2020
Juniorka aktuality

Béčku v sobotu začíná jarní část MSFL

Do jarní části sezony o víkendu vstupuje také béčko. Baníkovci strávili zimu na sedmém místě v teple středu třetiligové tabulky s jedenáctibodovým náskokem na patnácté místo, které se po sezoně rovná sestupu do divize.

Baník bezpečně plní cíl zajistit si účast v příštím ročníku MSFL, která se ze současných osmnácti týmů opět zúží na šestnáct.

Příprava by mohla indikovat, že trenér Daniel Tchuř nachystal svůj tým na jaro perfektně. Baníku se v přátelských zápasech herně i střelecky dařilo.

“Jsem určitě rád, že jsme dávali góly, ale i z vlastní hráčské zkušenosti vím, že samotná soutěž je úplně něco jiného než příprava. V ní nehrajete pod takovým tlakem. Nemůžeme to přeceňovat. Teprve teď to začíná naostro a až utkání ve Znojmě nám ukáže, jak na tom jsme. Věřím, že k tomu kluci přistoupí poctivě a zodpovědně,” řekl trenér Daniel Tchuř.

V kádru juniorky došlo k řadě změn. Odešli Lukáš Ptáček (Petřkovice), Robert Russmann, Jakub Bolf a Martin Macej (všichni na hostování do MFK Vítkovice), Lukáš Raab s Dominikem Žákem (oba na hostování do MFK Frýdek-Místek), Janu Fukalovi skončilo hostování ze Slavie a smlouvu ukončil Dominik Smékal.

Sestavu naopak doplnili hráči, kteří se vrátili z hostování: Adam Zajíček (Dolní Benešov), Jan Kuběna (Všechovice), Martin Krakovčík (Polanka) a Ondrej Jakubov (Ústí nad Labem).

Baník čeká první zápas v sobotu ve Znojmě, příští neděli pak na hřišti v Markvartovicích od 10:15 přivítá Vrchovinu.

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

8
Jaroslav
Harušťák
4
Yira
Sor
12
Radovan
Murin
30
Viktor
Budinský
22
Filip
Kaloč
6
Daniel
Tetour
11
Nemanja
Kuzmanović
32
Lukáš
Budínský
99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
21
Jiří
Klíma
16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
77
Gigli
Ndefe
24
Jan
Juroška
33
Ondřej
Kukučka
9
David
Buchta
23
Jaroslav
Svozil
20
Jakub
Pokorný