čt 5.3.2020
Juniorka aktuality

Béčku v sobotu začíná jarní část MSFL

Do jarní části sezony o víkendu vstupuje také béčko. Baníkovci strávili zimu na sedmém místě v teple středu třetiligové tabulky s jedenáctibodovým náskokem na patnácté místo, které se po sezoně rovná sestupu do divize.

Baník bezpečně plní cíl zajistit si účast v příštím ročníku MSFL, která se ze současných osmnácti týmů opět zúží na šestnáct.

Příprava by mohla indikovat, že trenér Daniel Tchuř nachystal svůj tým na jaro perfektně. Baníku se v přátelských zápasech herně i střelecky dařilo.

“Jsem určitě rád, že jsme dávali góly, ale i z vlastní hráčské zkušenosti vím, že samotná soutěž je úplně něco jiného než příprava. V ní nehrajete pod takovým tlakem. Nemůžeme to přeceňovat. Teprve teď to začíná naostro a až utkání ve Znojmě nám ukáže, jak na tom jsme. Věřím, že k tomu kluci přistoupí poctivě a zodpovědně,” řekl trenér Daniel Tchuř.

V kádru juniorky došlo k řadě změn. Odešli Lukáš Ptáček (Petřkovice), Robert Russmann, Jakub Bolf a Martin Macej (všichni na hostování do MFK Vítkovice), Lukáš Raab s Dominikem Žákem (oba na hostování do MFK Frýdek-Místek), Janu Fukalovi skončilo hostování ze Slavie a smlouvu ukončil Dominik Smékal.

Sestavu naopak doplnili hráči, kteří se vrátili z hostování: Adam Zajíček (Dolní Benešov), Jan Kuběna (Všechovice), Martin Krakovčík (Polanka) a Ondrej Jakubov (Ústí nad Labem).

Baník čeká první zápas v sobotu ve Znojmě, příští neděli pak na hřišti v Markvartovicích od 10:15 přivítá Vrchovinu.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Radovan
Murin
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jakub
Pokorný
0
Ondřej
Šašinka
0
Jakub
Drozd
0
Filip
Kaloč
0
Patrizio
Stronati
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Fleišman
0
Viktor
Budinský
0
Jan
Laštůvka
0
Jan
Juroška
0
David
Buchta
0
Ondřej
Kukučka
0
Jaroslav
Svozil
0
Adam
Jánoš
0
Tomáš
Zajíc
0
Daniel
Holzer
0
Muhammed
Sanneh
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Daniel
Tetour