pá 29.5.2020
Juniorka aktuality

Béčko vysoko porazilo Heřmanice

Rovněž třetí přípravné utkání po koronavirové přestávce béčko Baníku s přehledem zvládlo. V pátek večer zvítězilo v ostravských Heřmanicích nad domácím divizním celkem vysoko 7:0.

Trenér Daniel Tchuř měl znovu k dispozici několik hráčů áčka. Roman Potočný, který ještě v sobotu bude stát kvůli osmi žlutým kartám, se v zápasovém rytmu udržel dvěma góly, jimiž nasměroval baníkovce k přesvědčivému vítězství. Z hráčů áčka se střelecky poté prosadil I Milan Lalkovič.

Ve druhé půli už byla převaha Baníku výrazná a góly v heřmanické síti utěšeně přibývaly. Na 4:0 zvyšoval Vojtěch Wojatschke, který následně přihrál na góly Milanu Urbanovi s Michalem Velnerem. Deset minut před koncem skóre uzavřel Timofej Barkov.

Šedesát minut po zranění znovu odehrál Daniel Holzer.

Výsledek:

FC Heřmanice Slezská – Baník B 0:7 (0:1)

Branky: 5. a 47. Potočný, 54. Lalkovič, 60. Wojatschke, 72. Urban, 78. Velner, 80. Barkov.

Baník B: Murin (46. Jílovec) - Velner, Hasala, Tamajka (46. Blahuta), Holzer (60. Heller) - Lalkovič (60. Urban), Drozd (60. Zálešák), Foltyn (46. Wojatschke), Kulig (46. Krakovčík), Potočný (70. Kulig) - Zajíček (46. Barkov).