pá 27.1.2023
Juniorka aktuality

Béčko vyráží na soustředění

Na soustředění do jižních Čech se dnes vydala baníkovská juniorka. V Táboře odehraje i dvě přípravná utkání.

Tréninkový kemp v Táboře absolvují svěřenci Milana Chalupy stejně jako vloni. „Máme tam ideální tréninkové podmínky a navíc i dva kvalitní soupeře na přípravu,“ řekl Milan Chalupa, který už ve svém kádru znovu mohl uvítat Zdeňka Říhu, jenž velkou část přípravy absolvoval s áčkem. Na testech jsou v rezervě stále také brazilský stoper Paolo Sergio a nově rovněž záložník Mohamed Bamba. Naopak nadále absentuje Dominik Holaň, který se zotavuje ze zranění.

Baníkovci se kromě tréninkových jednotek dvakrát poměří s druholigovými soupeři. Nejdříve se hned v sobotu střetnou s Vlašimí a a ve středu pak také s domácím Silonem Táborsko.


Nominace na soustředění:

Radovan Murin, Josef Struhař – Roman Zálešák, Zdeněk Říha, Martin Temel, David Stoklásek, Paolo Sergio, Patrik Halda, Karel Michlík, Jakub Drozd, Maxim Obuch, Mohamed Bamba, Denis Látal, Charles Stanley Chukwudi, Marek Jaroň, Adam Provazník, Guy Reteno Elana

5
Jiří
Boula
23
Martin
Jedlička
24
Martin
Hrubý
77
Ladislav
Almási
37
Matěj
Chaluš
25
Dennis
Owusu
15
Václav
Jurečka
2
Marek
Havran
28
Filip
Kubala
80
Ondřej
Kričfaluši
6
Karel
Pojezný
9
David
Buchta
29
Jakub
Pira
11
David
Látal
95
Daniel
Holzer
26
Lauri
Laine
1
Viktor
Budinský
18
David
Planka
20
Pablo
Ortiz
99
Vlasij
Siňavskij
10
Srdjan
Plavšić
66
Matúš
Rusnák
21
Michal
Kohút
3
Hamidou
Kante
55
Artur
Musák
17
Michal
Frydrych
12
Abdallah
Gning
19
Filip
Šancl