so 18.2.2023
Juniorka aktuality

Béčko v přípravě zdolalo Zlín B

Rezerva Baníku v předposledním utkání před zahájením jarní části MSFL zvítězila ve Zlíně nad domácím béčkem 1:0. Jediný gól vstřelil Daniel Smékal.

Baník, v jehož dresu se ve druhé půli objevil testovaný Kanaďan Maxim Yeliyashevskyy, zápas rozhodl po hodině hry akcí Elekany a Smékala, který překonal zlínského brankáře.

"Se Zlínem jsme odehráli vyrovnaný zápas ve vysokém tempu. V první půli jsme se báli hrát, málo jsme hráli bez míče, nenabízeli jsme se do kombinace a v důsledku toho nám chyběla přímočarost v přechodové fázi. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale v téhle fázi zápasu byli domácí nebezpečnější a my přežili dvě gólovky Kozáka. Po změně stran jsme udělali změny, naše hra dostala dynamiku i přesnost a zápas jsme zvládli i výsledkově. Utkání nám ukázalo, s kým můžeme do soutěže počítat a v generálce již budou tito hráči více vytíženi," řekl trenér Milan Chalupa.

Výsledek:

Zlín B - Baník B 0:1 (0:0)

Branka: 60. Smékal.

Sestava Baníku: Murin - Zálešák, Měkota, Stoklásek, Michlík - Látal, Obuch, Provazník, Drozd, Chukwudi - Smékal. Střídali: Gotsiridse, Halda, M. Jaroň, Elekana, Yeliyashevskyy.

Zápasy

23.
neděle
června
Líšeň VS Baník
Přátelská utkání
26.
středa
června
16:00
Baník VS Žilina
Přátelská utkání

Další články

0
Samuel
Grygar
0
Patrick
Kpozo
0
Tomáš
Rigo
0
Eldar
Šehić
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Klíma
0
David
Buchta
0
Abdullahi
Tanko
0
Michal
Frydrych
0
Robert
Mišković
0
Matěj
Šín
0
Jan
Juroška
0
Martin
Hrubý
0
Jiří
Letáček
0
Karel
Pojezný
0
Filip
Kubala
0
Ladislav
Almási
0
Gigli
Ndefe
0
Filip
Blažek
0
Jakub
Markovič
0
David
Lischka
0
Jiří
Boula