so 6.6.2020
Juniorka aktuality

Béčko v přípravě přehrálo divizní Polanku

Čtvrtou výhru v přípravném období zaznamenalo béčko Baníku. Svěřenci Daniela Tchuře v sobotu dopoledne zdolali na trávníku v Markvartovicích divizní Polanku nad Odrou 4:0.

Střelecký účet otevřel v 18. minutě Foltyn po přihrávce Urbana, ale pak se na další gól čekalo bezmála čtyřicet minut. Více baníkovci zúročili svou převahu až po půli, Zajíček v 54. minutě připravil druhý gól Krakovčíkovi a v 62. minutě zvýšil Lokša na 3:0. První i poslední slovo v utkání měl Foltyn, který pět minut před koncem po spolupráci s Tamajkou stanovil konečné skóre na 4:0.

Béčko ani ve čtvrtém přípravném utkání po koronavirové pauze neinkasovalo.

Baník B – Polanka 4:0 (1:0)

Branky: 18. a 85. Foltyn, 54. Krakovčík, 62. Lokša.

Baník B: Číž (46. Murin) - Zálešák, Krakovčík (65. Tamajka), Blahuta (46. Hasala), Jakubov (46. Velner) - Jaroň (46. Lokša), Foltyn, Kulig, Urban - Mooc, Barkov (46. Zajíček).

Polanka: Řehulka – Pagáčik, Ryc, Vybíral, Holec, Skřehot, Tížek, Gajďok, Sostřonek, Coufal, Hon. Střídali: Virec, Stoklasa, Farkaš, Bartoš, Vojtěšek.