FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko se chystá na derby s Frýdkem-Místkem

25.10.2019 | Redakce

Po úspěšně zvládnutém ostravském derby na půdě Petřkovic čeká rezervní tým Baníku Ostrava další souboj s regionálním rivalem. Tentokrát si béčko Baníku poměří síly s Frýdkem-Místkem. Zápas 13. kola MSFL se bude hrát v neděli 27. října v Markvartovicích.

Na aktuálně pátý Frýdek-Místek ztrácí v tabulce sedmý Baník v této chvíli čtyři body. Pro svěřence Daniela Tchuře je tedy nedělní duel, navzdory četným absencím, šancí stáhnout ztrátu na regionálního rivala na jediný bod. Navíc v utkání s nádechem derby. 

"Ano, jedná se asi o regionální derby, ale to pro nás není tou stěžejní věcí, kvůli které bychom měl ten zápas zvládnout. Pro nás je mnohem důležitější soustředit se sami na sebe, abychom dokázali navázat na výkon v Petřkovicích, kde jsme zvítězili," pravil Daniel Tchuř, trenér Baníku B. 

"Frýdek-Místek bude samozřejmě náročný soupeř, má ve svém kádru hráče se zkušenostmi z první i druhé ligy. Pro nás je ale povinností po nevydařených domácích zápasech s Olomoucí a Hlučínem doma uspět a zápas výsledkově zvládnout," dodal Daniel Tchuř.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA