FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko se chystá na Velké Meziříčí

13.09.2019 | Redakce

Potvrdit vítězství z Dolního Benešova a připsat na konto další tři body. Jiný cíl B-tým Baníku Ostrava před domácím duelem ani mít nemůže. Ten nadcházející, který se bude hrát v rámci 7. kola MSFL, čeká rezervu Baníku v neděli v 10.15 v Markvartovicích. Soupeřem bude Velké Meziříčí.

"Pokud jde o minulé vítězství z Dolního Benešova, navázat na tento duel chci jen, pokud jde o konečný výsledek a bodový zisk. Herní projev se musí zlepšit. Hlavně oproti tomu, co jsme v Dolním Benešově předvedli v prvním poločase," prohlásil před nedělním utkáním s Velkým Meziříčím Daniel Tchuř, trenér Baníku Ostrava B.

Baník chce znovu vsadit na útočné pojetí hry. Ostatně se to svěřencům Daniela Tchuře ve většině odehraných utkání této sezony dařilo. B-tým Baníku je se 17 vstřelenými góly aktuálně druhým nejlépe střílejícím týmem v soutěži. O důvod víc nenechat si nedělní dopolední utkání v Markvartovicích ujít. 

"Přál bych si, aby přišlo co nejvíce fanoušků a abychom si před podvečerním utkáním Baníku s Českými Budějovicemi udělali všichni příjemnou fotbalovou náladu a s o to větší chutí pak šli naše áčko podpořit," dodal před trenér Daniel Tchuř.  

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA