FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko nastoupí proti Hlučínu na Bazalech

22.09.2020 | Redakce

Na ostravských Bazalech sehraje B-tým Baníku své nejbližší mistrovské utkání proti Hlučínu. Hrát se bude výjimečně v pátek, a to 25. září v 16.30. Kapacita na toto utkání v této chvíli odpovídá kapacitě tribuny, tedy 446 míst. Držitelé permanentek si od středečních 14 hodin mohou ve fanshopu v OC NOVÁ KAROLINA vyzvednout vstupenku zadarmo.

Vzhledem k tomu, že areál na Bazalech je zkolaudován jako stavba pro maximálně 446 diváků (zastřešená tribuna), nelze na utkání s Hlučínem uvolnit vyšší počet vstupenek. Od středečních 14 hodin si mohou držitelé permanentních vstupenek vyzvedávat ve fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina (pouze na tomto místě) vstupenky zadarmo. Je nutné prokázat se ve fanshopu platnou permicí. 

Pakliže nebude vyprodáno, zahájí klub na stejném místě v pátek ráno i volný prodej vstupenek pro ostatní fanoušky, kteří permanentku na tuto sezonu zatím nemají. V areálu na Bazalech se v den utkání vstupenky prodávat nebudou.

Při vstupu na stadion je nutné dodržovat aktuální hygienické předpisy, což nyní znamená zejména povinnost mít nasazenou ochrannou roušku

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 14:00 | A-tým
Slezský FC Opava
FC Baník Ostrava