FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko míří do Otrokovic. Pro výhru

22.08.2019 | Redakce

Stále neporaženi a stále bez vítězství. Fotbalisté Baníku Ostrava B mají po třech kolech MSFL, v nichž hráli dvakrát venku, na kontě tři body za tři remízy. V pátek je čeká další výjezd ven, v sezoně už třetí. Tentokrát do Otrokovic, kde se od 16.30 budou pokoušet o premiérové vítězství v sezoně.

Trenéra Daniela Tchuře ještě nepřestal mrzet konec utkání ve Vyškově, v němž baníkovská rezerva nevyužila šance k navýšení vedení 1:0 a v navíc v nastaveném čase o vítězství přišla. "To jsem ještě, upřímně řečeno, nerozdýchal. Ale sami jsme si konec toho zápasu pokazili, sami se musíme pokusit přivézt ty body odjinud. A to znamená teď z Otrokovic," řekl trenér baníkovské rezervy. 

Otrokovice si na startu MSFL nevedou špatně. K domácí remíze s Vyškovem přidaly vítězství v Hlučíně a naposledy vzaly bod domácím Petřkovicím. "Na to, jestli Otrokovice někomu vzaly bod nebo někoho porazily, nehledíme. Respekt k soupeři máme, ale jedeme do Otrokovic se svou hrou a se stejným cílem jako před každým zápasem. Vyhrát. Že to bude těžké, s tím počítáme. Ale máme mužstvo, které těžké zápasy potřebuje a má za úkol se s nimi vyrovnat," řekl Daniel Tchuř, jehož tým sehraje mistrovský zápas ve stejný den jako ligové áčko. "Z toho pro nás žádná výhoda ani nevýhoda neplyne. Prostě počkáme, koho si trenéři A-týmu k utkání nominují a kdo nominován nebude, bude k dispozici B-týmu. Kdo to nakonec bude, to ještě uvidíme," uzavřel debatu před pátečním utkáním Daniel Tchuř.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA