pá 23.9.2022
Juniorka aktuality

Béčko míří do Hranic

Na půdu SK Hranice, nováčka MSFL, kterému se zatím v sezoně zejména doma daří, zajíždí rezerva Baníku k sobotnímu utkání 8. kola třetí nejvyšší fotbalové soutěže. Sobotní duel na hranické půdě má výkop v 10:30.

Hranicím patří v osmnáctičlenné tabulce MSFL devátá příčka. Nováček soutěže aktuálně drží třízápasovou sérii bez prohry, doma je zatím neporažen. "To mužstvo má svou kvalitu, navíc prožívá tu typickou nováčkovskou euforii, takže není náhodou, že doma ještě Hranice neprohrály," řekl Ivo Staš, asistent trenéra Milana Chalupy.

"My ten fakt i se samotnou kvalitou soupeře respektujeme, ale myslím si, že máme natolik kvalitní tým, abychom v Hranicích uspěli, to znamená vyhráli," dodal Ivo Staš, který ještě neupřesnil, jak se na podobě kádru pro utkání projeví fakt, že A-tým má volno a jeho hráči jsou k dispozici. "Všechno doladíme po domluvě s trenérem Pavlem Vrbou, nicméně bez ohledu na to, zda a kolik hráčů z A-týmu budeme mít k dispozici, bychom měli pomýšlet na tříbodový zisk," dodal ještě Ivo Staš.

8
Srdjan
Plavšić
29
Ladislav
Takács
11
Nemanja
Kuzmanović
24
Jan
Juroška
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
22
Filip
Kaloč
3
Muhammed
Sanneh
21
Jiří
Klíma
5
Jiří
Boula
33
Eldar
Šehić
30
Jiří
Letáček
18
Robert
Mišković
7
Karel
Pojezný
13
Daniel
Smékal
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
17
Michal
Frydrych
14
Petr
Jaroň
19
David
Lischka
26
Muhamed
Tijani
6
Daniel
Tetour
96
Eneo
Bitri
10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu