so 27.1.2024
Juniorka aktuality

Béčko má skalp slovenského druholigisty

Rezerva si připsala v zimní přípravě další výhru. Svěřenci Josefa Dvorníka a Iva Staše vyhráli na půdě slovenského druholigového celku MFK Liptovský Mikuláš 3:2.

Hosté v zajímavém utkání protočili 21 hráčů, jen Uchenna odehrál celých devadesát minut. A Baník od 33. minuty vedl gólem Chvěji, který využil chybu v domácí obraně. V 67. minutě po standardce zvýšil Temel na 2:0, pak se prosadil i soupeř, ale Bitta v 76. minutě opět zvýraznil náskok hostů. Liptáci pak trefili tyč a Appiah snížil na 2:3, ale v poslední desetiminutovce už se skóre nezměnilo.

Výsledek:

Liptovský Mikuláš - Baník B 2:3 (0:1)

Branky: 72. Kuchárik, 81. Appiah - 33. Chvěja, 67. Temel, 76. Bitta

Sestava Baníku:

I. poločas: Hrubý - Sirotek, Uchenna, Říha, Samuel - Chvěja, Drozd, Holaň - Fadairo, Jamiu, Elekana

II. poločas: Struhař - Uchenna, Musil, Remiáš - Diviš, Temel, Agbo, Michlík - Bewene, Bitta, Š. Hapal