pá 22.5.2020
Juniorka aktuality

Béčko i s Martinem Fillem rozdrtilo Havířov 7:0

První příprava béčka po dlouhé pauze skončila vysokým vítězstvím. Baníkovci v pátek na pažitu v Markvartovicích deklasovali divizní MFK Havířov 7:0. Poločas odehrál na kraji obrany také Martin Fillo, který po zranění nabírá zápasové tempo.

Juniorka nastoupila k utkání po dvou a půl měsících a proti o třídu níže hrajícímu soupeři si s chutí zastřílela. Ještě do 35. minuty byl stav bezgólový, po vlastním gólu Havířova se ale baníkovci střelecky rozjeli. Adam Zajíček do poločasu zvýšil na 2:0 a po devíti střídáních v přestávce převaha Baníku ještě narostla.

O poločase šel podle domluvy dolů i Martin Fillo a Radovan Lokša dvěma brankami zápas definitivně zlomil na stranu Baníku, který pak skóre přizdobil dalšími třemi góly.

Další přípravné utkání bude hrát Baník B v úterý s Frýdkem-Místkem.

Výsledek:

Baník B – MFK Havířov 7:0 (2:0)

Branky: 51. a 62. Lokša, 35. vlastní, 41. Zajíček, 65. Urban, 73. Jaroň, 83. Wojatschke.

Sestavy:

Baník: Murin (46. Jílovec) - Fillo (46. Zálešák), Tamajka (46. Velner), Hasala (46. Blahuta), Lehnert - Jaroň, Krakovčík (46. Wojatschke), Foltyn (46. Mooc), Zajíček (46. Urban), Heller (46. Kulig) - Barkov (46. Lokša).

Havířov: Směták – Podešva (60. Velčovský), Bajzath (60. Kisza), Skoupý, Dawid – Klejnot (70. Dvořak), Zupko, Förster (70. Štromp) - Malcharek (60. Noga), Zbavitel (46. Stanojkovič), Chlopek (70. Ševčík).