pá 18.11.2022
Juniorka aktuality

Béčko hraje podzimní derniéru

Také třetiligové béčko má před sebou poslední zápas podzimu. Svěřenci Milana Chalupy vyzvou v neděli na Bazalech od 10:15 Znojmo.

Juniorka má po minulém víkendu co napravovat, v Hodoníně dostala pětigólový výprask. „Když se dívám zpětně na ty šance, které jsme neproměnili... Ale soupeř to dokázal potrestat, a proto vyhrál zaslouženě. Pozitivem alespoň bylo, že těch šancí jsme si vytvořili opravdu hodně,“ řekl Milan Chalupa.

Za debakl se chce juniorka rehabilitovat v nedělním posledním kole podzimní části. Znojmo je sice na předposlední, sestupové pozici, ale i v takové roli dokázalo na Bazalech před rokem překvapivě vyhrát.

„Vzpomínám si na to a hráčům to určitě připomenu. Znojmo jsme doma nějaký pátek neporazili a už mi kluci od nich, které jsem trénoval, taky psali, že se na nás těší, takže bude to vyhecované. Doufám, že podáme výkon stejný jako v posledních kolech, jen s tím rozdílem, že to, co si vytvoříme, dokážeme proměnit,“ řekl Milan Chalupa.

11
David
Látal
77
Ladislav
Almási
28
Filip
Kubala
66
Matúš
Rusnák
10
Srdjan
Plavšić
20
Pablo
Ortiz
9
David
Buchta
29
Jakub
Pira
25
Dennis
Owusu
2
Marek
Havran
1
Viktor
Budinský
37
Matěj
Chaluš
15
Václav
Jurečka
18
David
Planka
3
Hamidou
Kante
55
Artur
Musák
19
Filip
Šancl
95
Daniel
Holzer
5
Jiří
Boula
21
Michal
Kohút
23
Martin
Jedlička
26
Lauri
Laine
24
Martin
Hrubý
17
Michal
Frydrych
12
Abdallah
Gning
80
Ondřej
Kričfaluši
6
Karel
Pojezný
99
Vlasij
Siňavskij