st 19.8.2020
Aktuální zprávy

Baňky v přípravě prohrály v Pardubicích

V náročné přípravě na nadcházející druholigovou sezonu pokračují ženy Baníku Ostrava. Posledním soupeřem v přípravném utkání jim byl znovu prvoligový soupeř, tentokrát Pardubice. Baňky na jejich půdě prohrály hladce 0:6.

Proti silnému prvoligovému soupeři a ještě navíc na jeho půdě nastoupily ženy Baníku tentokrát v nekompletním složení. "Sestava byla tentokrát hodně kombinovaná, museli jsme tým doplnit juniorkami a hráčkami B-týmu, což se proti takto vyspělému soupeři muselo projevit, třebaže se holky vydaly ze všech svých fyzických sil," řekl trenér Milan Páleník na konto zápasu, v němž měly domácí hráčky od počátku herně navrch. "Nicméně pro polovinu našeho týmu to byla první zkušenost proti prvoligovému týmu, což ukázalo rezervy jak hráčkám samotným, tak také nám trenérům. Taková zkušenost je pro další práci velmi cenná," dodal Milan Páleník.

B-tým žen Baníku si zahraje ve čtvrtek v 18.30 na hřišti Slovanu Ostrava proti tamnímu ženskému týmu, v sobotu nastoupí béčko žen Baníku Ostrava ve 14 hodin v Hošťálkovicích proti Zlínu.

PARDUBICE - BANÍK OSTRAVA 6:0 (3:0)

Baník: Roháčková - Blažková, Hrubá, Sehnálková, Stařinská, Čípová - Musialová, Kremserová, Burová - Hegrová, Jarošová. Střídaly: Havrlantová, Regecová, Malíšková, Kutálková.

28
Filip
Kubala
44
Eldar
Šehić
18
David
Planka
8
Christian
Frýdek
10
Srdjan
Plavšić
4
Christ
Tiéhi
1
Viktor
Budinský
80
Ondřej
Kričfaluši
9
David
Buchta
25
Dennis
Owusu
11
David
Látal
15
Patrick
Kpozo
55
Artur
Musák
5
Jiří
Boula
37
Matěj
Chaluš
77
Ladislav
Almási
2
Marek
Havran
21
Michal
Kohút
29
Jakub
Pira
95
Daniel
Holzer
6
Karel
Pojezný
31
Alexander
Munksgaard
66
Matúš
Rusnák
30
Dominik
Holec
17
Michal
Frydrych