pá 21.3.2025
Aktuální zprávy

Baňky cestují do Líšně a chtějí další body

Další tři body do tabulky chtějí v sobotu zapsat fotbalistky Baníku, které se chystají k utkání 15. kola 2. ligy žen. To Baňky sehrají 22. března od 11 hodin na půdě SK Líšeň.

Aktuálně sedmý celek desetičlenné druholigové tabulky zaujal v minulém kole, kdy zvítězil na půdě třetích Českých Budějovic 3:1 a pomohl tak v tabulce druhému Baníku navýšit postupový náskok na jihočeský celek na sedm bodů. Teď bude chtít ovšem Líšeň zaskočit i Baník. "Něco podobného jsme zažili už v minulém kole, kdy jsme doma hráli s Duklou, která v předchozím utkání také bodovala s Budějovicemi. Duklu jsme pak porazili 5:1. Jsem si jist, že pokud v Brně podáme stejný výkon jako s Duklou, budeme odměněni dalšími třemi body," řekl trenér Petr Kundrt.

Trenér ostravských fotbalistek řeší určité absence v týmu. "Je dobře, že jsme v posledních týdnech rozšířili kádr o čtyři hráčky. Ještě ale máme nějaká zranění, takže do Brna určitě povezeme nějaké juniorky. Věřím, že to holky zvládnou," dodal ještě Petr Kundrt.

1
Viktor
Budinský
31
Alexander
Munksgaard
29
Jakub
Pira
2
Marek
Havran
28
Filip
Kubala
20
Srdjan
Plavšić
37
Matěj
Chaluš
95
Daniel
Holzer
19
David
Lischka
22
Tomáš
Zlatohlávek
80
Ondřej
Kričfaluši
6
Karel
Pojezný
8
Christian
Frýdek
11
David
Látal
30
Dominik
Holec
77
Ladislav
Almási
25
Dennis
Owusu
4
Christ
Tiéhi
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
44
Eldar
Šehić
15
Patrick
Kpozo
18
David
Planka
17
Michal
Frydrych
66
Matúš
Rusnák
21
Michal
Kohút
55
Artur
Musák