dnes
Aktuální zprávy

Baňky čeká odložený duel se Slováckem

Odložený duel ženské FORTUNA=LIGY se Slováckem čeká fotbalistky Baníku ve středu 11. března. Zápas má výkop v 15 hodin na umělé trávě na Bazalech.

Utkání se mělo původně hrát 21.února, soupeř dorazil na Bazaly, ale náhlý příval sněhu tehdy přiměl rozhodčí zápas odložit.

Slovácko, třetí tým tabulky FORTUNA=LIGY, je už delší dobu na tuzemské ženské fotbalové scéně dobře zavedenou značkou, moravskému týmu patří v tabulce nejvyšší soutěže pozice hned za Spartou a Slavií. Podzimní duel Baněk na Slovácku skončil 3:0 pro domácí výběr.

Ženy Baníku se nicméně pokusí doma překvapit. Mohou se opřít o sebevědomí nabyté v posledních zápasech před reprezentační pauzou. Přípravou prošly bez prohry, v poháru se Slavií odehrály navzdory porážce 0:2 velmi zajímavou partii a v prvním jarním kole FORTUNA=LIGY vyhrály 2:0 v Brně.

"Holky samy cítí, že jim to teď jde, že šly výkonnostně nahoru a i do zápasu se Slováckem, které bude favoritem, půjdeme s cílem získat nějaké body. Holky vědí, že pokud podají stoprocentní výkon, jsou schopny potrápit i ty nejsilnější soupeře. Věřím, že se to v sobotním utkání projeví," pravil trenér Petr Kundrt.

99
Vlasij
Siňavskij
21
Michal
Kohút
12
Abdallah
Gning
55
Artur
Musák
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
80
Ondřej
Kričfaluši
2
Marek
Havran
37
Matěj
Chaluš
77
Ladislav
Almási
95
Daniel
Holzer
26
Lauri
Laine
25
Dennis
Owusu
19
Filip
Šancl
10
Srdjan
Plavšić
29
Jakub
Pira
15
Václav
Jurečka
23
Martin
Jedlička
18
David
Planka
28
Filip
Kubala
6
Karel
Pojezný
24
Martin
Hrubý
11
David
Látal
1
Viktor
Budinský
66
Matúš
Rusnák
17
Michal
Frydrych
20
Pablo
Ortiz
3
Hamidou
Kante