st 28.6.2017
A-tým

Baníku se upsal srbský záložník Stefan Panić

Těsně před odjezdem na soustředění do Kroměříže do týmu kouče Radima Kučery přibylo nové jméno. Baník dnes uzavřel příchod srbského defenzivního záložníka Stefana Paniće z klubu FK Metalac Gornji Milanovac. Čtyřiadvacetiletý vytáhlý fotbalista letos v lednu debutoval v srbském národním týmu v přípravném utkání ve Spojených státech (0:0).

Bez pěti centimetrů dvoumetrový chasník se v posledních dvou sezonách vyprofiloval v jednu z opor Metalacu a jeho příchod zvedá konkurenci uprostřed zálohy. Po zdravotní prohlídce podepsal na Bazalech smlouvu na dva roky.

„Je to hráč, který má před sebou ve čtyřiadvaceti slibnou perspektivu a potenciál. V posledních dvou sezonách prodělal velký výkonnostní progres a díky tomu se dostal i do srbské reprezentace. Věříme, že vnese další kvalitu a zvýšení konkurence do naší středové řady,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Odchovanec OFK Mladenovac si připsal v srbské nejvyšší soutěži 63 startů a vstřelil 5 branek. Ve svém jubilejním stém utkání v dresu Metalacu loni v listopadu skóroval do sítě Crvene Zvezdy Bělehrad. S týmem hned odcestoval na soustředění do Kroměříže.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Daniel
Tetour
0
Jakub
Drozd
0
Jiří
Fleišman
0
Ondřej
Šašinka
0
Daniel
Holzer
0
Radovan
Murin
0
Viktor
Budinský
0
Muhammed
Sanneh
0
Filip
Kaloč
0
Adam
Jánoš
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Gigli
Ndefe
0
Patrizio
Stronati
0
Tomáš
Zajíc
0
Nemanja
Kuzmanović
0
David
Buchta
0
Jan
Laštůvka
0
Ondřej
Kukučka
0
Jan
Juroška
0
Jakub
Pokorný
0
Jaroslav
Svozil