FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baníku se upsal srbský záložník Stefan Panić

28.06.2017 | Redakce

Těsně před odjezdem na soustředění do Kroměříže do týmu kouče Radima Kučery přibylo nové jméno. Baník dnes uzavřel příchod srbského defenzivního záložníka Stefana Paniće z klubu FK Metalac Gornji Milanovac. Čtyřiadvacetiletý vytáhlý fotbalista letos v lednu debutoval v srbském národním týmu v přípravném utkání ve Spojených státech (0:0).

Bez pěti centimetrů dvoumetrový chasník se v posledních dvou sezonách vyprofiloval v jednu z opor Metalacu a jeho příchod zvedá konkurenci uprostřed zálohy. Po zdravotní prohlídce podepsal na Bazalech smlouvu na dva roky.

„Je to hráč, který má před sebou ve čtyřiadvaceti slibnou perspektivu a potenciál. V posledních dvou sezonách prodělal velký výkonnostní progres a díky tomu se dostal i do srbské reprezentace. Věříme, že vnese další kvalitu a zvýšení konkurence do naší středové řady,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Odchovanec OFK Mladenovac si připsal v srbské nejvyšší soutěži 63 startů a vstřelil 5 branek. Ve svém jubilejním stém utkání v dresu Metalacu loni v listopadu skóroval do sítě Crvene Zvezdy Bělehrad. S týmem hned odcestoval na soustředění do Kroměříže.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA