FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava
Video

Baníkovci se vrátili z Malty domů

05.02.2020 | Redakce

Po dvanácti dnech je Baník zpátky v Ostravě. Mužstvo se ve středu zhruba ve 14:00 přes Vídeň vrátilo domů z herního soustředění na Maltě a má posledních deset dnů, aby co možná nejoptimálněji vyladilo formu směrem k úvodnímu jarnímu utkání na Slovácku.

Přestože na Maltě Baník ze čtyř utkání vyhrál jen jednou, po tréninkové stránce pobyt ve Středomoří bezvadně klapal. Za dvanáct dnů ani jednou nepršelo a tým měl k dispozici skvěle připravené travnaté pažity v národním tréninkovém centru Maltské fotbalové federace.

“Počasí nám přálo, udělali jsme, co jsme chtěli. Chyběla tomu samozřejmě lepší tečka třeba v podobě výsledku proti Stabaeku, ale aspoň půjdeme do sezony i s pokorou. Je pořád samozřejmě plno věcí k vylepšování, musíme se zlepšit v mnoha věcech,” řekl trenér Luboš Kozel.

Baník se nyní v rámci klimatických možností pokusí co nejvíce využívat hřiště s přírodní trávou. Pokud nebude počasí vyloženě proti, mohl by tým před jarní premiérou na Slovácku trénovat v Radvanicích. 

“Ale samozřejmě bude záležet na tom, co nám umožní a dovolí počasí,” prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA