FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník získal ze Žiliny na hostování Tomáše Hučka

05.08.2016 | Redakce

Dojednáno. Levý krajní obránce Tomáš Hučko se konečně stal hráčem Baníku. Třicetiletý slovenský levonohý bek bude v klubu zatím hostovat do konce podzimu ze Žiliny. Baník se nyní snaží vyřešit všechny formality, aby by nový hráč byl trenéru Vlastimilu Petrželovi k ruce už v nedělní premiéře ve Znojmě.

I když rodák ze Šaly se oficiálně stal hráčem Baníku až dnes, s týmem už absolvoval několik tréninků. „Je to hráč prověřený dlouhými léty ve slovenské lize, charakterově výborný a určitě nám pomůže. Vzhledem k dlouhodobému zranění Denise Granečného jsme nechtěli podcenit situaci na naší levé straně a teď tam budeme mít více variant,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Tomáš Hučko ve své seniorské kariéře nastupoval pouze za dva týmy – v letech 2006 až 2013 za Banskou Bystricu, odkud se jako člen nejlepší jedenáctky slovenské ligy za ročník 2012/2013 vydal do Žiliny. Na své hráčské kartě má zapsáno 213 prvoligových startů a 15 branek.
„Zatím jsme dohodnuti na půlročním hostování, ale v případě oboustranné spokojenosti je tu prostor k dalšímu jednání. Takže po podzimu uvidíme,“ řekl Dušan Vrťo.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA