pá 5.8.2016
A-tým

Baník získal ze Žiliny na hostování Tomáše Hučka

Dojednáno. Levý krajní obránce Tomáš Hučko se konečně stal hráčem Baníku. Třicetiletý slovenský levonohý bek bude v klubu zatím hostovat do konce podzimu ze Žiliny. Baník se nyní snaží vyřešit všechny formality, aby by nový hráč byl trenéru Vlastimilu Petrželovi k ruce už v nedělní premiéře ve Znojmě.

I když rodák ze Šaly se oficiálně stal hráčem Baníku až dnes, s týmem už absolvoval několik tréninků. „Je to hráč prověřený dlouhými léty ve slovenské lize, charakterově výborný a určitě nám pomůže. Vzhledem k dlouhodobému zranění Denise Granečného jsme nechtěli podcenit situaci na naší levé straně a teď tam budeme mít více variant,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Tomáš Hučko ve své seniorské kariéře nastupoval pouze za dva týmy – v letech 2006 až 2013 za Banskou Bystricu, odkud se jako člen nejlepší jedenáctky slovenské ligy za ročník 2012/2013 vydal do Žiliny. Na své hráčské kartě má zapsáno 213 prvoligových startů a 15 branek.
„Zatím jsme dohodnuti na půlročním hostování, ale v případě oboustranné spokojenosti je tu prostor k dalšímu jednání. Takže po podzimu uvidíme,“ řekl Dušan Vrťo.

0
David
Buchta
0
Martin
Chlumecký
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Pokorný
0
Ladislav
Takács
0
Daniel
Tetour
0
David
Lischka
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Lukáš
Budínský
0
Jiří
Klíma
0
Filip
Kaloč
0
Ladislav
Almási
0
Petr
Jaroň
0
Jan
Laštůvka
0
Jaroslav
Svozil
0
Jan
Juroška
0
Muhammed
Sanneh
0
Jiří
Boula