so 24.6.2017
A-tým

Baník získal z Plzně útočníka Tomáše Poznara

Po Milanu Barošovi má Baník další posilu do ofenzívy. Z Plzně do Ostravy míří osmadvacetiletý útočník Tomáš Poznar, který bude na Bazalech působit formou ročního hostování. K týmu se připojí po víkendu na pondělním tréninku.

Zatímco Baník v sobotním dopoledni bojoval v první přípravě v Dětmarovicích s Karvinou, v zákulisí po telefonních linkách finišovala jednání o příchodu zlínského odchovance do Ostravy.

„Na všem podstatném jsme dohodnuti jak s Plzní, tak hráčem. Dnes po obědě jsem s ním mluvil a v pondělí se už bude hlásit u nás. Dohodnuti jsme na všem také s Plzní,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo. „Tomáš je soubojový typ, díky své postavě dokáže být ve vápně velice nebezpečný a samozřejmě je silný v zakončení.“

Rodák a odchovanec ze Zlína má na kontě v nejvyšší soutěži 51 zápasů a 9 gólů. Střelecky nejsilnější měl poslední dvě sezony ve Zlíně před přestupem do Plzně. Nejprve třinácti góly pomohl týmu Bohumila Páníka k postupu a dalšími sedmi trefami pak mužstvo stabilizoval mezi českou elitou. Hned zkraje uplynulého ročníku skóroval dvakrát a stěhoval se do Plzně. Před třemi lety půl sezony působil i v Trnavě.

Foto: fcviktoria.cz

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Patrizio
Stronati
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jaroslav
Svozil
0
Filip
Kaloč
0
Radovan
Murin
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Drozd
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Adam
Jánoš
0
Daniel
Holzer
0
Jan
Juroška
0
Jakub
Pokorný
0
Ondřej
Kukučka
0
David
Buchta
0
Muhammed
Sanneh
0
Ondřej
Šašinka
0
Jan
Laštůvka
0
Daniel
Tetour
0
Viktor
Budinský
0
Tomáš
Zajíc