čt 20.10.2022
A-tým

Baník zakotvil v západočeském Mýtě

V klidném prostředí Resortu Brdy v západočeském Mýtě zakotvil A-tým Baníku po středečním pohárovém utkání ve Velvarech. Právě zde se tým trenéra Pavla Hapala připravuje na sobotní duel v Plzni.

"Chtěli jsme ušetřit síly i čas. Do Ostravy je to z Velvar docela daleko, do Plzně z Ostravy ještě dále, takže jsme se jen trochu přiblížili k Plzni a tady se připravujeme," řekl trenér Pavel Hapal po čtvrtečním dopoledním tréninku, k němuž Baník využil obě plochy tréninkového areálu místního Slavoje Mýto. 

"Čekají nás dvě tréninkové jednotky. Hráči, kteří byli hodně vytížení v utkání ve Velvarech, měli dnes spíše regenerační trénink, ostatní byli ve větší zátěži. Soustředili jsme se na nácvik kombinace a zakončení. V pátek už se budeme zaměřovat na utkání s Plzní, bude v tom více taktiky. A v sobotu odsud vyrazíme na zápas v Plzni," upřesnil celý program A-týmu Baníku Pavel Hapal, který je s podmínkami, které má Baník v Resortu Brdy k dispozici, spokojen. "Máme tu vše, co k takovému pobytu a přípravě potřebujeme," dodal trenér Baníku.

35
Jakub
Markovič
15
Patrick
Kpozo
77
Gigli
Ndefe
10
Matěj
Šín
29
Ladislav
Takács
20
Abdullahi
Tanko
70
David
Fadairo
17
Michal
Frydrych
9
David
Buchta
26
Filip
Blažek
99
Ladislav
Almási
1
Martin
Hrubý
4
Robert
Mišković
5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
12
Tomáš
Rigo
22
Filip
Kaloč
11
Eldar
Šehić
37
Matej
Madleňák
7
Karel
Pojezný
30
Jiří
Letáček
32
Paixao da Silva
Ewerton
13
Samuel
Grygar
28
Filip
Kubala