čt 20.10.2022
A-tým

Baník zakotvil v západočeském Mýtě

V klidném prostředí Resortu Brdy v západočeském Mýtě zakotvil A-tým Baníku po středečním pohárovém utkání ve Velvarech. Právě zde se tým trenéra Pavla Hapala připravuje na sobotní duel v Plzni.

"Chtěli jsme ušetřit síly i čas. Do Ostravy je to z Velvar docela daleko, do Plzně z Ostravy ještě dále, takže jsme se jen trochu přiblížili k Plzni a tady se připravujeme," řekl trenér Pavel Hapal po čtvrtečním dopoledním tréninku, k němuž Baník využil obě plochy tréninkového areálu místního Slavoje Mýto. 

"Čekají nás dvě tréninkové jednotky. Hráči, kteří byli hodně vytížení v utkání ve Velvarech, měli dnes spíše regenerační trénink, ostatní byli ve větší zátěži. Soustředili jsme se na nácvik kombinace a zakončení. V pátek už se budeme zaměřovat na utkání s Plzní, bude v tom více taktiky. A v sobotu odsud vyrazíme na zápas v Plzni," upřesnil celý program A-týmu Baníku Pavel Hapal, který je s podmínkami, které má Baník v Resortu Brdy k dispozici, spokojen. "Máme tu vše, co k takovému pobytu a přípravě potřebujeme," dodal trenér Baníku.

14
Petr
Jaroň
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
33
Eldar
Šehić
7
Karel
Pojezný
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
30
Jiří
Letáček
26
Muhamed
Tijani
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
13
Daniel
Smékal
25
Jiří
Fleišman
3
Muhammed
Sanneh
29
Ladislav
Takács
17
Michal
Frydrych
96
Eneo
Bitri
11
Nemanja
Kuzmanović
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
6
Daniel
Tetour
19
David
Lischka
8
Srdjan
Plavšić
24
Jan
Juroška
10
Matěj
Šín
18
Robert
Mišković