pá 10.5.2019
Aktuální zprávy

Baník zahajuje prodej permanentek

Fanoušci Baníku pozor! Blíží se zahájení prodeje permanentních vstupenek na nadcházející sezonu. Pokladny s permicemi se otevřou v úterý 14. května v 8 hodin na městském stadionu. V minulé sezoně vydal Baník zhruba 7500 permanentek. A věří, že letos bude ještě úspěšnější!

Permice pro fanoušky Baníku plné benefitů jsou připraveny. V úterý bude zahájen jejich prodej. Ten bude probíhat ve dvou cenových vlnách. Až do konce května bude stanovená cena o sto až dvě stě korun nižší. Ještě nižší cenu, celkem o tři sta až pět set korun, zaplatí stávající permanentkáři, pokud si novou permici stihnou zakoupit do 31. května. Do stejného data budou mít stávající držitelé permanentních vstupenek rezervována svá nynější místa.

„Věříme, že letos a případně příští rok na jaře prodáme ještě více permanentek, než tomu bylo na začátku a v průběhu této sezony,“ řekl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel Baníku Ostrava. „Přicházíme s mottem Všichni jsme Baník! Protože tak to zkrátka je. Je jedno, kolik je vám let, je jedno, jste-li muž, či žena, známá osobnost či normální občan, manažer nebo prodavač, v ochozech stadionu jsme všichni Baník. Je nás hodně, vzájemně se kolikrát vůbec neznáme, ale Baník nás všechny spojuje,“ uvedl Martin Rak na konto vizuální stránky nových permanentek i na konto kampaně, která právě startuje.

Permanentkáři se v nadcházející sezoně budou znovu moci těšit na řadu benefitů. Kromě zvýhodněné ceny na jednotlivé utkání, volného vstupu na přípravné duely, jejichž pořadatelem bude Baník, volného vstupu na utkání juniorky to bude například také přednostní právo nákupu vstupenek na utkání venku či venkovní utkání MOL Cupu, pokud tyto vstupenky půjdou do volného prodeje.

„Nesmírně důležitým benefitem je samozřejmě jistota místa na zápasy, které budou úplně nebo téměř vyprodány. Držitel permanentky zkrátka nebude muset v noci netrpělivě čekat na zahájení internetového prodeje, aby se dostal k lepšími místu, nebo vůbec alespoň k nějakému,“ připomněl obchodní a marketingový ředitel Baníku Ostrava.

Permanentky budou samozřejmě platit i na domácí utkání MOL Cupu.Jejich držitelé budou moci uplatnit desetiprocentní slevu při nákupu v některém z baníkovských fanshopů. A samozřejmě také v nadcházející sezoně budeme připravovat řadu her a soutěží určených jen pro permanentkáře. V letošní sezoně se desítky držitelů permic radovalo z vyhraných zájezdů na mimořádně atraktivní zahraniční fotbalové zápasy, zapůjčených vozů Toyota, vyhraných voucherů na bohatou konzumaci v restauraci P.U.O.R. Slezska či získaných dresů Baníku s podpisy jeho hráčů. Také v příští sezoně budeme v soutěžích určených výhradně permanentkářům pokračovat! Z těchto důvodů budete při koupi permanentky požádáni o kontaktní údaje.

Každý držitel permanentní vstupenky, který poskytne svou e-mailovou adresu, bude zařazen do infoservisu Hedurio. A bude elektronickou poštou pravidelně informován o aktualitách ohledně prodeje vstupenek, o novinkách ve fanshopu a podobně. Bude mít zkrátka informační náskok. Zároveň mají fanoušci stále možnost s jakýmkoliv problémem či dotazem obrátit se na vedení klubu prostřednictvím emailu fanousci@fcb.cz.

„Věříme, že se už tak početná rodina baníkovských permanentkářů ještě více rozroste. Myslíme si, že mít permici na Baník, nebo ji nemít, je dnes pro našeho fanouška velký rozdíl,“ uzavřel Martin Rak.

14. května bude na stránkách Ticketlive.cz spuštěn také internetový prodej permanentek. Zájemci si mohou prostřednictvím aplikace „YourWallet“ na novou sezonu pořídit i virtuální permanentku.

Fyzický prodej bude 14. května probíhat jen na pokladnách městského stadionu. Upozorňujeme, že na pokladnách není možno používat platební karty. Počínaje 15. květnem se prodej přesune na pobočky Ostravainfo v OC Nová Karolina a Ostravainfo Elektra a na oba naše fanshopy, tedy na městském stadionu a v OC Nová Karolina.


CENY PERMANENTEK PRO SEZONU 2019/20

1. cenová vlna (od 14. května do 31. května):

Stávající permanentkáři: Tribuna A – 2490 Kč,  tribuna B - 1990 Kč, tribuny C a D - 1890 Kč, dětská permanentka - 690 Kč *

Noví permanentkáři: Tribuna - A 2790 Kč, tribuna B 2290 Kč, tribuny C a D – 2090 Kč, dětská permanentka - 690 Kč *

2. cenová vlna (od 1. června do konce prodeje):

Tribuna A - 2990 Kč, tribuny B 2490 Kč, tribuny C a D – 2190 Kč, dětská permanentka - 690 Kč *

Slevy:

Dítě do 6 let - ZDARMA

Dítě od 7 do 14 let - sleva 50 %

ZTP (po předložení průkazu) - sleva 50 %

ZTP/P (po předložení průkazu) - ZDARMA

Doprovod ZTP/P (bez nároku na místo) - ZDARMA

Doprovod ZTP/P - 20 %

Senior 65+ (po předložení dokladu) - sleva 20 %

* Dětská permanentka - 690 Kč (při koupi plnocenné permanentky)

91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
30
Viktor
Budinský
24
Jan
Juroška
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
4
Yira
Sor
21
Jiří
Klíma
13
Roman
Potočný
33
Ondřej
Kukučka
77
Gigli
Ndefe
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
7
Ondřej
Chvěja
12
Radovan
Murin
19
David
Lischka
6
Daniel
Tetour
99
Ladislav
Almási
66
Denis
Granečný
8
Jaroslav
Harušťák
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
9
David
Buchta