po 2.1.2023
A-tým

Baník zahájil přípravu

Baníkovci v pondělí na Bazalech zahájili společnou zimní přípravu. Trenér Pavel Hapal má pro úvod k dispozici 29 hráčů.

V týmu prozatím co do jmen nenastaly žádné změny. Vyjma Ladislava Takácse, který se zotavuje z operace kolena a celou jarní část nebude k dispozici, se mužstvo sešlo ve stejném složení jako na konci podzimu. Tedy i s oběma hostujícími hráči Caduem a Srdjanem Plavšićem, který se však připojí později. A navíc už i se stoperem Jaroslavem Svozilem, který se po dlouhých osmi měsících úspěšně zotavil po operaci křížového vazu, a také uzdraveným Matějem Šínem.

"Nechceme dělat nějaké velké změny, v kádru je velký potenciál a síla. Pracujeme na doplnění kádru o defenzivního hráče, v defenzívě jsměli trochu problémy," řekl trenér Pavel Hapal.

Baník absolvuje první týden přípravy na Bazalech, příští úterý hraje přípravu ve Skalici a hned ve středu odletí na soustředění do Turecka.


Aktuální kádr Baníku:

Brankáři: Jan Laštůvka, Martin Hrubý, Jiří Letáček, Radovan Murin

Obránci: Jan Juroška, Gigli Ndefe, Muhammed Sanneh, Michal Frydrych, Jaroslav Svozil, Zdeněk Říha, Patrik Měkota, David Lischka, Karel Pojezný, Jiří Fleišman, Eldar Šehič

Záložníci: David Buchta, Petr Jaroň, Cadu, Filip Kaloč, Jiří Boula, Nemanja Kuzmanović, Robert Miškovič, Daniel Tetour, Matěj Šín, Srdjan Plavšić

Útočníci: Ladislav Almási, Jiří Klíma, Daniel Smékal, Muhamed Tijani

Fotogalerie

12
Tomáš
Rigo
15
Patrick
Kpozo
10
Matěj
Šín
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
4
Robert
Mišković
13
Samuel
Grygar
9
David
Buchta
26
Filip
Blažek
29
Ladislav
Takács
24
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
11
Eldar
Šehić
28
Filip
Kubala
35
Jakub
Markovič
17
Michal
Frydrych
20
Abdullahi
Tanko
19
David
Lischka
0
Paixao da Silva
Ewerton
5
Jiří
Boula
30
Jiří
Letáček