po 6.1.2020
A-tým

Baník začal s třiadvacítkou hráčů

Třiadvacet hráčů dnes pod dohledem Luboše Kozla a jeho asistentů zahájilo na umělé trávě na Bazalech zimní přípravu. K avizovaným absencím Milana Baroše, Dame Diopa a Dyjana Carlose de Azeveda na poslední chvíli přibyl i nemocný Rudolf Reiter.

Hráči se v šatně scházeli už dlouho před oficiálním startem naplánovaným na 13:00. Dvacet minut po jedné hodině před ně předstoupil nový trenérský tým a po krátkém seznámení už hráči vyběhli na hřiště. I s mladou krví: Jakubem Drozdem, Jakubem Tamajkou, Timofejem Barkovem a Davidem Buchtou. Pouze Ondřej Šašinka ještě po zranění trénoval v posilovně.

“Začínáme s kádrem, který tu byl na podzim, s tím, že chybí Pazdera, kterému skončila smlouva, a vrátil se nám z hostování Šašinka. Máme tady i čtyři mladé kluky. Neříkám, že tu budou nastálo, ale máme v plánu to trochu otevřít mladým hráčům z akademie, aby přičichli k tréninkovému procesu. Bavili jsme se i o nějakých posilách, ale více bych k tomu zatím neříkal,” uvedl Luboš Kozel.

Baník na Bazalech absolvuje celý aktuální týden, který vyvrcholí pátečním utkáním s Prostějovem a sobotním zápasem v Zabrze.

99
Ladislav
Almási
20
Abdullahi
Tanko
35
Jakub
Markovič
15
Patrick
Kpozo
29
Ladislav
Takács
17
Michal
Frydrych
1
Martin
Hrubý
9
David
Buchta
28
Filip
Kubala
10
Matěj
Šín
70
David
Fadairo
5
Jiří
Boula
32
Paixao da Silva
Ewerton
22
Filip
Kaloč
12
Tomáš
Rigo
24
Jan
Juroška
21
Jiří
Klíma
37
Matej
Madleňák
19
David
Lischka
13
Samuel
Grygar
11
Eldar
Šehić
26
Filip
Blažek
7
Karel
Pojezný
77
Gigli
Ndefe
4
Robert
Mišković
6
Daniel
Tetour
30
Jiří
Letáček