po 6.1.2020
A-tým

Baník začal s třiadvacítkou hráčů

Třiadvacet hráčů dnes pod dohledem Luboše Kozla a jeho asistentů zahájilo na umělé trávě na Bazalech zimní přípravu. K avizovaným absencím Milana Baroše, Dame Diopa a Dyjana Carlose de Azeveda na poslední chvíli přibyl i nemocný Rudolf Reiter.

Hráči se v šatně scházeli už dlouho před oficiálním startem naplánovaným na 13:00. Dvacet minut po jedné hodině před ně předstoupil nový trenérský tým a po krátkém seznámení už hráči vyběhli na hřiště. I s mladou krví: Jakubem Drozdem, Jakubem Tamajkou, Timofejem Barkovem a Davidem Buchtou. Pouze Ondřej Šašinka ještě po zranění trénoval v posilovně.

“Začínáme s kádrem, který tu byl na podzim, s tím, že chybí Pazdera, kterému skončila smlouva, a vrátil se nám z hostování Šašinka. Máme tady i čtyři mladé kluky. Neříkám, že tu budou nastálo, ale máme v plánu to trochu otevřít mladým hráčům z akademie, aby přičichli k tréninkovému procesu. Bavili jsme se i o nějakých posilách, ale více bych k tomu zatím neříkal,” uvedl Luboš Kozel.

Baník na Bazalech absolvuje celý aktuální týden, který vyvrcholí pátečním utkáním s Prostějovem a sobotním zápasem v Zabrze.

99
Ladislav
Almási
13
Daniel
Smékal
8
Srdjan
Plavšić
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
96
Eneo
Bitri
21
Jiří
Klíma
11
Nemanja
Kuzmanović
5
Jiří
Boula
3
Muhammed
Sanneh
30
Jiří
Letáček
1
Martin
Hrubý
23
Jaroslav
Svozil
26
Muhamed
Tijani
9
David
Buchta
10
Matěj
Šín
29
Ladislav
Takács
18
Robert
Mišković
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
14
Petr
Jaroň
33
Eldar
Šehić
6
Daniel
Tetour
19
David
Lischka
7
Karel
Pojezný
24
Jan
Juroška
16
Jan
Laštůvka
17
Michal
Frydrych