po 6.1.2020
A-tým

Baník začal s třiadvacítkou hráčů

Třiadvacet hráčů dnes pod dohledem Luboše Kozla a jeho asistentů zahájilo na umělé trávě na Bazalech zimní přípravu. K avizovaným absencím Milana Baroše, Dame Diopa a Dyjana Carlose de Azeveda na poslední chvíli přibyl i nemocný Rudolf Reiter.

Hráči se v šatně scházeli už dlouho před oficiálním startem naplánovaným na 13:00. Dvacet minut po jedné hodině před ně předstoupil nový trenérský tým a po krátkém seznámení už hráči vyběhli na hřiště. I s mladou krví: Jakubem Drozdem, Jakubem Tamajkou, Timofejem Barkovem a Davidem Buchtou. Pouze Ondřej Šašinka ještě po zranění trénoval v posilovně.

“Začínáme s kádrem, který tu byl na podzim, s tím, že chybí Pazdera, kterému skončila smlouva, a vrátil se nám z hostování Šašinka. Máme tady i čtyři mladé kluky. Neříkám, že tu budou nastálo, ale máme v plánu to trochu otevřít mladým hráčům z akademie, aby přičichli k tréninkovému procesu. Bavili jsme se i o nějakých posilách, ale více bych k tomu zatím neříkal,” uvedl Luboš Kozel.

Baník na Bazalech absolvuje celý aktuální týden, který vyvrcholí pátečním utkáním s Prostějovem a sobotním zápasem v Zabrze.

24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
12
Radovan
Murin
4
Yira
Sor
8
Jaroslav
Harušťák
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
23
Jaroslav
Svozil
7
Ondřej
Chvěja
22
Filip
Kaloč
16
Jan
Laštůvka
66
Denis
Granečný
21
Jiří
Klíma
17
Muhammed
Sanneh
32
Lukáš
Budínský
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
33
Ondřej
Kukučka
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
13
Roman
Potočný
5
Adam
Jánoš
30
Viktor
Budinský