FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník vyráží do Čeladné

03.09.2018 | Redakce

Na čtyřdenní soustředění do Beskyd vyrazí Baník v úterý dopoledne. V Ostravě momentálně nemá ideální tréninkové podmínky, jelikož na městském stadionu se koná atletický Kontinentální pohár. A protože zápasový rozpis hlásí reprezentační pauzu, míří Baník za čerstvým horským vzduchech do Čeladné.

„V žádném případě to neznamená, že si bereme dovolenou. Naopak. Budeme tvrdě pracovat, ale takový pobyt může přinést spoustu pozitiv,“ říká trenér Bohumil Páník. „Je to pro nás takový teambuilding. Kluci si kromě fotbalu zahrají i tenis, budou jezdit na kole, dostanou se do situací, v nichž budou pomáhat jeden druhému, což mužstvo, věřím, ještě více stmelí. Budeme obklopeni lesy, nadýcháme se čerstvého vzduchu, bude to ideální pročištění před návratem do dalšího drilu,“ vypočetl Bohumil Páník s důrazem na to, že hlavní náplní soustředění bude samozřejmě fotbal. Není vyloučeno, že si mužstvo zahraje i jedno modelované utkání.

Změnu klimatu kvituje i Marek Jankulovski, sportovní ředitel Baníku Ostrava. „I když nelze opomíjet fakt, že jsme byli k odchodu tak trochu donuceni okolnostmi, protože na městském stadionu teď pro nás zkrátka není místo. V Čeladné nám ale byly vytvořeny velmi dobré podmínky k pobytu i k trénování, a za to chci jménem celého Baníku moc poděkovat,“ dodal Marek Jankulovski.

Soustředění potrvá do pátku, kdy se Baník vrátí zpět do Ostravy.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
B of B cars s.r.o.
FORTUNA