FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník v přípravě přivítá Znojmo

11.10.2018 | Redakce

Volný reprezentační týden baníkovcům vyvrcholí přípravným utkáním s druholigovým Znojmem. Hrát se bude na hlavním hřišti Městského stadionu v pátek od 11 hodin.

Duel s jedenáctým týmem druhé nejvyšší soutěže Baníku nahradí víkend bez ostrého ligového souboje. Kouč Bohumil Páník nevyloučil, že zápas využije k nácviku nových herních variant.

„Je to příležitost, abychom si otestovali určité taktické varianty. Když je zkoušíte v tréninku, je to něco jiného než přímo proti nějakému soupeři. Chceme být připraveni, abychom ve chvíli, kdy je to nutné, mohli úspěšně změnit taktické pojetí hry,“ prohlásil kouč.

Baník do utkání půjde určitě bez reprezentantů Patrizia Stronatiho, Denise Granečného, Ondřeje Šašinky a zraněného Adama Jánoše.

Výkop zápasu byl po dohodě obou stran stanoven na 11:00. Cena vstupenky je 30 korun, majitelé permic mají tradičně volný vstup. Stadion se veřejnosti otevře hodinu před výkopem a vedeni klubu si dovoluje upozornit, že zpřístupněna bude pouze hlavní tribuna. K dispozici bude občerstvení, otevřený bude i kamenný fanshop.

Twitter
MW Dias
RE/MAX
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA