po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

5
Jiří
Boula
19
David
Lischka
13
Samuel
Grygar
29
Ladislav
Takács
11
Eldar
Šehić
17
Michal
Frydrych
20
Abdullahi
Tanko
70
David
Fadairo
15
Patrick
Kpozo
77
Gigli
Ndefe
37
Matej
Madleňák
26
Filip
Blažek
32
Paixao da Silva
Ewerton
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
35
Jakub
Markovič
22
Filip
Kaloč
10
Matěj
Šín
4
Robert
Mišković
6
Daniel
Tetour
1
Martin
Hrubý
24
Jan
Juroška
12
Tomáš
Rigo
28
Filip
Kubala
7
Karel
Pojezný
99
Ladislav
Almási
30
Jiří
Letáček