po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

8
Srdjan
Plavšić
24
Jan
Juroška
7
Karel
Pojezný
23
Jaroslav
Svozil
6
Daniel
Tetour
22
Filip
Kaloč
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
96
Eneo
Bitri
9
David
Buchta
1
Martin
Hrubý
26
Muhamed
Tijani
33
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
14
Petr
Jaroň
18
Robert
Mišković
11
Nemanja
Kuzmanović
19
David
Lischka
30
Jiří
Letáček
3
Muhammed
Sanneh
10
Matěj
Šín
29
Ladislav
Takács
99
Ladislav
Almási
13
Daniel
Smékal
16
Jan
Laštůvka