po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

32
Lukáš
Budínský
11
Nemanja
Kuzmanović
6
Daniel
Tetour
5
Adam
Jánoš
30
Viktor
Budinský
13
Roman
Potočný
66
Denis
Granečný
24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
22
Filip
Kaloč
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
20
Jakub
Pokorný
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
8
Jaroslav
Harušťák
12
Radovan
Murin
7
Ondřej
Chvěja
16
Jan
Laštůvka
21
Jiří
Klíma
4
Yira
Sor
25
Jiří
Fleišman
33
Ondřej
Kukučka
17
Muhammed
Sanneh