po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

30
Viktor
Budinský
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
4
Martin
Chlumecký
25
Jiří
Fleišman
29
Ladislav
Takács
20
Jakub
Pokorný
19
David
Lischka
14
Petr
Jaroň
5
Jiří
Boula
99
Ladislav
Almási
50
Ubong
Ekpai
16
Jan
Laštůvka
39
Dominik
Janošek
12
Radovan
Murin
32
Lukáš
Budínský
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
10
Matěj
Šín
6
Daniel
Tetour
7
Šimon
Falta