st 24.8.2022
Aktuální zprávy

Baník uvede pětici velikánů do Klubu legend FCB!

Pět bývalých hráčů Baníku velkých jmen bude ve středu 31. srpna před zahájením utkání proti Zbrojovce Brno (výkop v 17.30) slavnostně uvedeno do baníkovského Klubu legend! Novými členy tohoto klubu se stanou Marek Jankulovski, Radoslav Látal, René Bolf, Tomáš Galásek a Radek Slončík. Všichni tito baníkovští velikáni se navíc zúčastní autogramiády, která začne v prostoru vedle stadionu zhruba dvě hodiny před zahájením zápasu s Brnem.

Klub legend Baníku Ostrava čítá v současné době na šedesát jmen bývalých hráčů a k tomu osm někdejších věhlasných trenérů. Ve středu se Klub rozšíří o další pětici bývalých fotbalistů Baníku.

Všichni přislíbili svou osobní účast, takže utkání s Brnem bude ozdobeno přítomností fotbalistů, mezi nimiž naleznete medailisty z evropských šampionátů, vítěze Ligy mistrů, či Poháru UEFA, kapitána mistrovského Baníku, členy mistrovského kádru Baníku a také hráče, kteří získali mistrovské tituly i v jiných klubech. Společnost, jaká se sejde málokdy. Všichni se navíc po skončení svých hráčských kariér do Baníku zase vrátili a působili nebo působí v něm v jiných pozicích.

Celá pětice budoucích nových členů Klubu legend FCB usedne zhruba dvě hodiny před výkopem utkání k připraveným stolům v prostoru u Fanshopu FCB na stadionu a bude v rámci autogramiády čelit nájezdu zájemců o velmi cenné podpisy či fotografie.

To vše ve středu 31. srpna na městském stadionu v rámci utkání Baník Ostrava – Zbrojovka Brno. 

15
Patrick
Kpozo
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
6
Daniel
Tetour
11
Eldar
Šehić
70
David
Fadairo
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
4
Robert
Mišković
30
Jiří
Letáček
7
Karel
Pojezný
1
Martin
Hrubý
10
Matěj
Šín
21
Jiří
Klíma
20
Abdullahi
Tanko
19
David
Lischka
12
Tomáš
Rigo
28
Filip
Kubala
32
Paixao da Silva
Ewerton
22
Filip
Kaloč
13
Samuel
Grygar
26
Filip
Blažek
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
37
Matej
Madleňák
35
Jakub
Markovič
5
Jiří
Boula