st 24.8.2022
Aktuální zprávy

Baník uvede pětici velikánů do Klubu legend FCB!

Pět bývalých hráčů Baníku velkých jmen bude ve středu 31. srpna před zahájením utkání proti Zbrojovce Brno (výkop v 17.30) slavnostně uvedeno do baníkovského Klubu legend! Novými členy tohoto klubu se stanou Marek Jankulovski, Radoslav Látal, René Bolf, Tomáš Galásek a Radek Slončík. Všichni tito baníkovští velikáni se navíc zúčastní autogramiády, která začne v prostoru vedle stadionu zhruba dvě hodiny před zahájením zápasu s Brnem.

Klub legend Baníku Ostrava čítá v současné době na šedesát jmen bývalých hráčů a k tomu osm někdejších věhlasných trenérů. Ve středu se Klub rozšíří o další pětici bývalých fotbalistů Baníku.

Všichni přislíbili svou osobní účast, takže utkání s Brnem bude ozdobeno přítomností fotbalistů, mezi nimiž naleznete medailisty z evropských šampionátů, vítěze Ligy mistrů, či Poháru UEFA, kapitána mistrovského Baníku, členy mistrovského kádru Baníku a také hráče, kteří získali mistrovské tituly i v jiných klubech. Společnost, jaká se sejde málokdy. Všichni se navíc po skončení svých hráčských kariér do Baníku zase vrátili a působili nebo působí v něm v jiných pozicích.

Celá pětice budoucích nových členů Klubu legend FCB usedne zhruba dvě hodiny před výkopem utkání k připraveným stolům v prostoru u Fanshopu FCB na stadionu a bude v rámci autogramiády čelit nájezdu zájemců o velmi cenné podpisy či fotografie.

To vše ve středu 31. srpna na městském stadionu v rámci utkání Baník Ostrava – Zbrojovka Brno. 

11
Eldar
Šehić
30
Jiří
Letáček
13
Samuel
Grygar
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
10
Matěj
Šín
77
Gigli
Ndefe
15
Patrick
Kpozo
12
Tomáš
Rigo
29
Ladislav
Takács
26
Filip
Blažek
0
Paixao da Silva
Ewerton
28
Filip
Kubala
17
Michal
Frydrych
4
Robert
Mišković
35
Jakub
Markovič
24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
20
Abdullahi
Tanko
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma