FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník si pojistil talentovaného Barkova

14.01.2019 | Redakce

Novou tříletou smlouvu podepsal v Baníku Ostrava talentovaný útočník Timofej Barkov. Klub si tak svého talentovaného forvarda, aktuálně člena reprezentační sedmnáctky, upsal do konce roku 2021.

„Jsem velice rád, že jsme tuto smlouvu uzavřeli. Považuji to za další a významný krok na cestě za cílem, který jsme si vytyčili. Tím cílem je budovat tým především z vlastních odchovanců,“ řekl Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku Ostrava. Timofej Barkov je talentovaný útočník, který je už několik sezon součástí reprezentačních výběrů. S Baníkem podepsal smlouvu na nejdelší možnou dobu, regule totiž neumožňují uzavírat s hráči jeho věku delší než tříletý kontrakt. „Věřím, že podpis této smlouvy bude motivací pro všechny hráče, které v mládežnických týmech máme. Každý z nich má šanci do A-týmu Baníku se jednou dostat. Pokud jde o Timofeje Barkova, věřím, že nepovolí a že se jednou začne prosazovat v áčku,“ uvedl Marek Jankulovski, sportovní ředitel Baníku Ostrava.

„Skutečnost, že se mnou klub uzavřel novou smlouvu, je pro mě obrovskou motivací do další práce,“ řekl Timofej Barkov. „Vím, jak velkou šanci mám. Klub si mě všímá, věří mi, to je pro mě strašně důležitá okolnost. Udělám všechno, abych tu šanci využil,“ ujistil čerstvě sedmnáctiletý útočník.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA