st 29.3.2017
A-tým

Baník se znovu sešel téměř kompletní

Chyběl už jen dlouhodobě zraněný Dyjan Carlos De Azevedo. Vlastimilu Petrželovi se ve středu do mužstva z reprezentačních akcí vrátili Robert Hrubý, Matěj Helešic i Denis Granečný a Baník znovu po devíti dnech mohl zabírat v kompletním složení.

Zpět jsou reprezentanti, zpět jsou i hráči, kteří marodili. S mužstvem se opět připravují Tomáš Hučko a Ondřej Chvěja, a alespoň na o berlích se dnes na Bazaly dobelhal i zraněný Brazilec.

„Je to ještě na delší dobu, vypadá to, že ještě dva týdny budu muset chodit o berlích,“ pronesl smutně Dyjan Carlos De Azevedo, který se zranil minulý týden na jednom z tréninků a musel se podrobit operaci zanártní kůstky.

Baníkovci mají pořád ještě čtyři dny do zápasu s Vlašimí, který se tentokrát na Městském stadionu odbude v netradiční době – v neděli od 13:30. Trenér Vlastimil Petržela už po Opavě na hráče apeloval, aby neusnuli na vavřínech. „Doufám, že potvrdíme body z Opavy. V Opavě jsme zvládli jeden důležitý zápas, ale soutěž jde dále a vůbec nic není rozhodnuto. Věřím, že si to hráči uvědomují, už po utkání v Opavě jsme si to šatně zdůrazňovali,“ konstatoval kouč.

Lístky na nedělní zápas jsou už od minulého týden v prodeji.

21
Jiří
Klíma
32
Lukáš
Budínský
30
Viktor
Budinský
8
Jaroslav
Harušťák
6
Daniel
Tetour
12
Radovan
Murin
16
Jan
Laštůvka
77
Gigli
Ndefe
9
David
Buchta
33
Ondřej
Kukučka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
13
Roman
Potočný
11
Nemanja
Kuzmanović
7
Ondřej
Chvěja
66
Denis
Granečný
20
Jakub
Pokorný
19
David
Lischka
17
Muhammed
Sanneh
5
Adam
Jánoš
22
Filip
Kaloč
4
Yira
Sor
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
24
Jan
Juroška