st 29.3.2017
A-tým

Baník se znovu sešel téměř kompletní

Chyběl už jen dlouhodobě zraněný Dyjan Carlos De Azevedo. Vlastimilu Petrželovi se ve středu do mužstva z reprezentačních akcí vrátili Robert Hrubý, Matěj Helešic i Denis Granečný a Baník znovu po devíti dnech mohl zabírat v kompletním složení.

Zpět jsou reprezentanti, zpět jsou i hráči, kteří marodili. S mužstvem se opět připravují Tomáš Hučko a Ondřej Chvěja, a alespoň na o berlích se dnes na Bazaly dobelhal i zraněný Brazilec.

„Je to ještě na delší dobu, vypadá to, že ještě dva týdny budu muset chodit o berlích,“ pronesl smutně Dyjan Carlos De Azevedo, který se zranil minulý týden na jednom z tréninků a musel se podrobit operaci zanártní kůstky.

Baníkovci mají pořád ještě čtyři dny do zápasu s Vlašimí, který se tentokrát na Městském stadionu odbude v netradiční době – v neděli od 13:30. Trenér Vlastimil Petržela už po Opavě na hráče apeloval, aby neusnuli na vavřínech. „Doufám, že potvrdíme body z Opavy. V Opavě jsme zvládli jeden důležitý zápas, ale soutěž jde dále a vůbec nic není rozhodnuto. Věřím, že si to hráči uvědomují, už po utkání v Opavě jsme si to šatně zdůrazňovali,“ konstatoval kouč.

Lístky na nedělní zápas jsou už od minulého týden v prodeji.

4
Martin
Chlumecký
25
Jiří
Fleišman
30
Viktor
Budinský
21
Jiří
Klíma
16
Jan
Laštůvka
5
Jiří
Boula
77
Gigli
Ndefe
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
14
Petr
Jaroň
29
Ladislav
Takács
22
Filip
Kaloč
20
Jakub
Pokorný
7
Šimon
Falta
11
Nemanja
Kuzmanović
23
Jaroslav
Svozil
10
Matěj
Šín
12
Radovan
Murin
99
Ladislav
Almási
39
Dominik
Janošek
32
Lukáš
Budínský
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
50
Ubong
Ekpai