st 29.3.2017
A-tým

Baník se znovu sešel téměř kompletní

Chyběl už jen dlouhodobě zraněný Dyjan Carlos De Azevedo. Vlastimilu Petrželovi se ve středu do mužstva z reprezentačních akcí vrátili Robert Hrubý, Matěj Helešic i Denis Granečný a Baník znovu po devíti dnech mohl zabírat v kompletním složení.

Zpět jsou reprezentanti, zpět jsou i hráči, kteří marodili. S mužstvem se opět připravují Tomáš Hučko a Ondřej Chvěja, a alespoň na o berlích se dnes na Bazaly dobelhal i zraněný Brazilec.

„Je to ještě na delší dobu, vypadá to, že ještě dva týdny budu muset chodit o berlích,“ pronesl smutně Dyjan Carlos De Azevedo, který se zranil minulý týden na jednom z tréninků a musel se podrobit operaci zanártní kůstky.

Baníkovci mají pořád ještě čtyři dny do zápasu s Vlašimí, který se tentokrát na Městském stadionu odbude v netradiční době – v neděli od 13:30. Trenér Vlastimil Petržela už po Opavě na hráče apeloval, aby neusnuli na vavřínech. „Doufám, že potvrdíme body z Opavy. V Opavě jsme zvládli jeden důležitý zápas, ale soutěž jde dále a vůbec nic není rozhodnuto. Věřím, že si to hráči uvědomují, už po utkání v Opavě jsme si to šatně zdůrazňovali,“ konstatoval kouč.

Lístky na nedělní zápas jsou už od minulého týden v prodeji.

77
Gigli
Ndefe
26
Muhamed
Tijani
11
Nemanja
Kuzmanović
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
13
Daniel
Smékal
23
Jaroslav
Svozil
5
Jiří
Boula
18
Robert
Mišković
8
Srdjan
Plavšić
3
Muhammed
Sanneh
30
Jiří
Letáček
19
David
Lischka
16
Jan
Laštůvka
28
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
0
Jan
Juroška
14
Petr
Jaroň
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
1
Martin
Hrubý
6
Daniel
Tetour
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
33
Eldar
Šehić